• bir haftadır bana uykuyu da huzuru da zehir eden şerefsiz bir potansiyel kazanova ile yaşıyorum. son bir haftaya kadar salon erkeği gibi takılan bu alçak artık günün her saati “ben garı istiyem” diye başımın etini yiyor. oğlum etme eyleme ben pezevenk miyim diyorum ama umrunda değil kedinin. koluma sarılıp beni misyoner pozisyonuna almaya çalışmalar, camlara yapışıp karıya kıza laf atmalar, sabahlara kadar kulağımın dibinde ağlamalar, inlemeler. en yakın zamanda veterinerle görüşüp yiğidomun libidosunu tarihin tozlu raflarına göndermeyi düşünüyorum. bana bakarken gözlerindeki “erkek merkek ama kayarım ben buna” deyişini hissediyor gibiyim. dur ben kapatayım şu kapıyı ne olur ne olmaz.
  • benim ki geçiyor battaniyenin üstüne. ver küsküyü. sabaha kadar. bi yandan da ısırıyor kaçmasın diye. te allam ya..
  • gece boyu araliksiz miyavlayan yaratik. butun gun fosur fosur uyur ki gece miyavlayacak enerjiyi toplasin. kendinizi sokaga atma, sokakta falan yatma istegi dogurur.
  • evin her köşesine işeyecek ve kolunuzu zikmeye çalışacaktır. veterinerin onay verdiği bir zamanda vakit kaybetmeden gidip popilerinden kurtarın oğlunuzu. sonra da ibret alın: el kadar kediyi bu hallere sokan bu erkekliğin peşinde kim bilir ne dingillikler yaptınız? evet küçük bir aydınlanma geliyor insana.
  • oğluşum büyüdüğünden beri tam 7 yıldır kızgınlık döneminde.

üstelik henüz 6 aylıkken ponponları da alınmış durumda olmasına rağmen. masaj yapıyorum ayağına bana sulanması, kendini kaptırıp yanağımı ısırmaları falan da cabası.

adam her fırsatta beni götürmeye çalışıyor. gerçekten sonlanacağını bilsem yapsın cidden yapsın. salıyorum bazen ne kadar sürecek diye ama yok yok yok inanılmaz.

bu aralar yumuşak tüylü bir battaniye ile işini görüyor. ondan sıkılır gibi olduğu için aynı battaniyenin farklı rengini falan aldım.

battaniye dolapta falan olunca ağlanıp battaniyeyi falan da istiyor. battaniye ye baya masaj yapıp, sonra battaniyenin ensesinden kapıp takılıyor.

peki çapkın ruhlu kedim öyle hareketsiz bir battaniye ile olmaktan sıkılır mı, elbette, kolumu battaniyenin altına sokup, battaniye ile adama kur yapıyorum, battaniyeyi canı çeksin diye. hay amk ya.

34 yaşında adamım lan ben, orospu yaptı kedi beni kendine resmen.
  • 3-4 yaşlarında bi kedi sahiplendim yakın zamanda. geldiginde cok hastaydi, sokulgandi garibim hali yoktu cunku. simdi kapi pencere açamıyoruz bu eşek sıpası yüzünden, karıkarıkarıkarımemememe diye dolaşıyor. sürekli pencerelerde mario gibi prensesine ulaşmaya çalışıyor, hatta şu anda da acıklı acıklı mav’lıyor. aksam 5-6 gibi baslayip bana bakarak 3 cm damarliyi cikarip yalaniyor dana, o toplarini cizdirecegim ama oglusum. ikimizin selameti için de bu gerekli.
  • sahibinin koluna kerkinen piçtir kendileri.

gözü bize dikti ağzına tükürdüğüm tontikosu. bir an önce sosyalleştirmek gerek. yoksa bizimle sosyalleşecek.
  • (bkz: işemeli sıçmalı ayin)

asabi, mutsuz olmalarının yanı sıra etraftaki bıraktıkları pis kokuyu, yıkayıp silen sahiplerine pis pis sırıttıkları dönem.

şu an kızgınlığa giren kedim, beslediğim diğer kedilerimden bambaşka alametler gösteriyor. ortaya iz bırakırlardı dişi kedi gelip bunları bulsun diye. ama bu idrar püskürtme denen şeyi yapıyor sanırsınız ki tavşan. ya o kadar çişe gönlüm razı olsa gider etrafta şirin şirin zıplayan tavşan beslerdim.

tamam bunu da geçtim yatağına 10 dk içinde iki kez kaka yapmak nedir:s 48 saattir uyanık bir şekilde annemle etraf silip, süpürüp, yıkıyoruz sürekli. veteriner arkadaşım aradım kapıyı açıp, sokağa bırakmak istiyorum diye zırladım telefonda. o da istediği bu zaten seni sinirlendirmek için kakayı dışarıya yapıyor, atacaksın dışarıda dişilerle takılacak dedi. haspam sanki tüm dişi kediler kollarını açmış benim minnağı bekliyor. tamam yakışıklı bi kedi kabul ediyorum ama biraz çekingen yapıdadır kendisi.

velhasıl şu an minnak bey banyoda, daha fazla yıkayıp silecek halimiz kalmadı. biraz küstü ama sevmek için kucağıma alınca hala mırrlayıp, seviyor. işte bu duygu sayesinde yaptıkları tüm çılgınlık hatta pisliklere rağmen onlarsız bir dünya düşünemiyorum.
  • bizimkilerdir. mahalledeki bütün dişileri kısırlaştırdığım için erkekler birbirilerine sarmaya başladı. en son karşıma geçip bana kur yapıyorlardı da o kadar uzun boylu değil gencolar dedim. yemeden içmeden kesildi gariplerim. sizleri çok iyi anlıyorum çocuklar.
  • debe'ye giren bir entry nedeniyle bu başlığı görüp şöyle bir göz attım. yazılanlar akıl alır gibi değil. genel özet şu şekilde:

bu kediperest arkadaşların evinde "oğluşum" dedikleri azmış kediler varmış. bunlar yatak, yorgan, kapı, koltuk,masa vs. her yere işiyormuş. bu sidikte öyle böyle değil bayağı bir iğrenç kokuyormuş, bu azmış kediler gece boyunca durmadan bağırıp ortalığı ayağa kaldırıyor ve fırsat bulunca ev halkının koluna bacağına tecavüz ediyormuş, arada kendilerini çok kaptırıp ısırıyor tırmalıyor kan çıkarıyorlarmış ama bu arkadaşlar kedilerini çok seviyormuş, bunlar çok sevimliymiş falan...

evde "sürekli etrafa işeyen, bağıran, ısıran, tırmalayan, uykusuz bırakan, huzur kaçıran, arada cinsel istismar yapan" bir canlı ve onun kölesi durumunda yaşayan insanlar var.

kim kimi besliyor? kim kimin hayvanı?
hesabın var mı? giriş yap