şükela:  tümü | bugün soru sor
  • https://twitter.com/…tatus/1050320199310876674?s=21

linkte görülen katıksız şerefsizdir.
    ekşi sözlüğü tanıyorsam bulunup ceza almasını sağlayacak dikkati buraya çekecektir.
  • avm ler mahalle esnafını öldürüyor derler bir de. böylelerinin analarını siksin hatta az bile. o kız çocuğunun yaşadığı travma, psikolojik etki yıllarca kalacak. neden peki, bir orospu evladı yüzünden. lan idam gelecekse bunlara gelsin işte. bunun ne dini konuşulur ne de insan hakkı.

zamanında evini, namusunu teslim ederdin esnafa, gerçek esnafa! bu orospu çocuğuna değil.

edit: gelen mesajlar üzerine genelleme yapılan yer düzeltildi.
  • lütfen şu adamı emniyet yakalamadan bulun... lütfen...

anneye saygı falan umurumda değil; bir adet sakallı orospu çocuğudur. bulun abi bu adamı.
  • keşke bu şerefsiz sapığı yakalayıp elimize verseler ama bu görüntü türkiye'den değil burası pakistan.
  • müslümandır.
  • ortamdaki sesleri dinliyorum, hangi dile ait olduğunu çözemedim. bana kalırsa olay türkiye'de geçmiyor, bir arap ülkesi olabilir. tabi bu yapılan şerefsizliğin hangi ülkede olması önemli değil ama, olayın bizim ülkede geçmediğini düşünüyorum.

ayrıca; hacı inşallah bulunursun ve senin için güzel bir son hazırlarlar. burada söylemeyeyim, zira insanlar burayı okuyor. anlayan anladı.
  • öğrenciyim, geçen yaz tatilimi değerlendirmek için birkaç yurtdışı planım vardı vize sorunu yaşayınca içeride para kazanmaya karar verdim ve ufak bir sermayeyle tezgah açtım. tecrübe ettiğim ticari ve insan ilişkileriyle alakalı bilgilerin yanı sıra esnafların ne kadar iğrenç insanlar olabileceğini gördüm. hepsi demiyorum ama %80’ i gerçekten israftı gözlemlerime göre. bu videodaki orospu çocuğu da esnaf sanırım, bu tür esnaflar genelde muhafazakardır ve eşleri çarşaflı veya türbanlı olduğu için pazarda gezen “başı açık” herhangi birine her şeyi söylemeyi ve her yakıştırmayı yapmayı mübah görüyorlar hatta kimse olmasa tecavüz bile edebilirler çünkü mantık şu eğer başı açıksa zaten kaşardır. bu sapık zihniyetten gerçekten her şey beklenebilir, siyasal islamcılar artık sadece etrafına zarar veriyor. tekrar ediyorum gözlemlerime göre büyük bir çoğunluğu diyorum aynı zamanda ne delikanlı esnaflar da tanıdım ama maalesef bu ülkede sokaktaki gerçek bu çoğunluk sapıtmış. yaptıklarının, söylediklerinin karşılığını bulmalarını diliyorum
  • (bkz: küçük kızı taciz eden takkeli)

başlık 10 ay önce açıldı zaten. aramaya inanmayalım, konu ekşi'de tartışıldı, konuşuldu ama kapatılmamalı. öncelikle şahıs pakistan'da. videodaki şahıs din kisvesi altına saklanmış gerçek bir ateist!

bu canli müslümanlikla ateistlik arasinda kalmış bir munafik, hatta gizli ateist. böyleleri türkiye'de de oldukça fazla, bu tipler allah'a korktukları için inanırlar, sevdikleri için değil. bu münafıklardan türkiye'de bol bol görürsünüz. amelleri niyetlerine göre değil niyetleri amellerine göredir ve bu tipler münafıktır. münafık dediğimiz tipler de bariz şekilde ateisttir.

nisa 138: münafıklara müjde ver: onlar için gerçekten acıklı bir azap vardır.