şükela:  tümü | bugün
  • doğuştan başıma gelen şeydir. her ne kadar güneşte fazla kalınca burnumun ve elmacık kemiklerimin üzerindeki çiller belirginleşse de, çocukluğum havuç kafa portakal nidalarıyla ve her yaşlı teyzenin kına mı bu ayol sorularıyla kabusa dönmüş olsa da seviyorum galiba. babam esmer annem kumral e sen niye böyle diye hastanede karışmış olma ihtimalim göz önünde bulundurularak sürekli bir sorgulanma içerisinde olsam da seviyorum saçlarımı ve tenimi. ayrıca kuaförlerde sorulan saçlarını nerde boyattın sorusu her seferinde bi hoşuma gitmiyor değil.
  • sokakta görünce iç çektiğim, çok kıskandığım kızdır.
    üç senedir saçlarımı boyuyorum, aaa gerçek sanmıştım diyorlar eğer dibim gelmediyse. ben de kendimi böyle avutuyorum...
    edit: ama çillerim yok, keşke onu da halledebilsek bir şekilde, çok özeniyorum.
    edit: bir tüp boya beş lira, bu kadar abazan olmaya gerek yok.
  • (bkz: slm tnışablir miyz)
    (bkz: asl)
  • (bkz: kızıl sakallı türk erkeği) olarak 3. sıradan dahil olduğum yarışmanın birincisi olan kız.
  • benim iki ayrı arkadaşım vardı böyle...süt beyaz tenli, çilli, turuncu saçlı... gözleri de bal rengiydi ikisinin de. birisi kısacık boyluydu, diğeri 1.74.

ama pek sevgili sözlük erkeklerinin hayallerini yıkmak gibi olmasın da, her ikisi de gerçekten çok çirkindi. "farklı" göründükleri için cezbedici gelebilirler; bilemiyorum ama güzel denen şeyin ne olduğuna dair en ufak bir fikrim varsa, bu iki kızın o gruba dahil olmadığına adım gibi eminim.

her kızıl saçlı kız güzel değil yani; üzgünüm.
  • irlanda kızıdır o türk kızı olsa duramazsın.
  • (bkz: dibi gelmek)
  • perşembe akşamı müsaitse istemeye geleceğim kızdır. hafta sonu halı saha maçı var malesef.
  • bazıları yeni yazar olduktan sonra koşa koşa sözlüğe gelip kızıl saçlıyım diye başlık açacak kadar gerizekalıdır. ama olsun gerizekalı olsa bile kızıl saçlıdır.