şükela:  tümü | bugün
  • yönetiminde herhangi bir siyasal islamcının bulunduğu kurumlara bağış yapan saftrikler düşünsün.

bizi bağlamıyor.

edit: haber sahte veya maksatlı olabilir. lakin bu durum ülkede siyasal islamın sızdığı kurumlara güvenmediğim gerçeğini değiştirmiyor. çöpümü vermem çöpümü.
  • “bu kuruma bağış yapan gerizekalıları ilgilendiren durum beni bağlamaz” diyeceğim ama diyemiyorum. vicdanım el vermiyor şu gördüklerime.

insanların göz göre yanlış yolda gidiyor olmasına sadece sinirlenme lüksüne sahibim. fikirleri dar da olsa, ihtiyaç sahiplerine gitsin diye yardım etme duygusu olan insanlar bunlar. ulan insan utanır ya, dünya kadar malınız mülkünüz var namussuz doymazlar. muhtacın iki lokmasına da göz dikmeyin hain şerefsizler.
  • doymuyorlar, onun bunun çocukları...
    (bkz: kırk haramiler)
  • teyide muhtaç, iddia edildi haberciliği de olsa, gündemde kalması ve aydınlanması gereken, kan verme haricinde hiçbir münasebetimin olmadığı bir kuruma ait muhtemel skandal.
  • yok canim. asla yapmazlar. kesin komplo. baskalari yapmistir ama siyasal islamcilar asla haram yemez. yani biz hic görmedik.
    gunahsiz melek hepsi.
  • ülkenin en köklü,asırlık kurumlardan birini,siyasal islam bokuna bulaştırıp milletin gözünde değersizleştiren kurumun son dönem rezaletlerinden sadece biri olan olay.

sonra ağlaya ağlaya kan stokları tükendi,paramız bitti diye günde 50 tane mesaj atıyorsunuz.sizin gibi insanlara bu millet nasıl,neden güvensin.ben ve ailem uzun bir zamandır düzenli kan bağışçısıydık.bu kızılay rezaletlerinden sonra değil kanımızı,günahımızı bile vermeme kararı aldık.size değil,o kanlara,bağışlara ihtiyacı olan insanlara acıyorum.benim yüzümden 1 insan dahi ölse ben o görevi bırakırım.ne nasırlaşmış o ahlaksız suratlarınız be kardeşim.kene gibi yapıştınız o koltuklara,kalkmak bilmiyorsunuz.
  • tüh :(

günde 10 sms ile taciz ediyorlardı.

belli ki et vereceklerdi.

eee “ anam bunlar para isteyecek yine” diyenlerden kimse dönüş yapmayınca ne yapsınlar o kadar et bozulur diye güvenilir birine vermişler depolamak için.

en kısa bir sıkıntıda muhakkak arayıp mesaj atarlar müsterih olun.
  • keske sadece etleri çalsalardı, esas önemli hırsızlık kan bağışı üzerinden oldu... artık kimse güvenmiyor ve bağış yapmıyor, kan bekleyen hastalar da kan bulamıyor... kan bağışı çağrısında bulunan doktorlar da kızılay’a destek istiyormuş gibi muamele görüyor, hastalara nasıl kan bulacağını şaşırıyor...

not: bildigim kadarıyla hastanelere direkt başvurarak orada da kan verebiliyorsunuz, her bağış kızılay üstünden değildi. kesin bilgiye erişip editleyeceğim.

edit 1: birçok hastanenin kendi bünyesinde kızılay’dan bağımsız kan merkezi olduğu bilgisini aldım meslektaşlarımdan. ancak kesin bilgi için hastanenin kan merkezinden yeniden bilgi alıp editleyeceğim. hatta bu konu hakkında yakında ilgilenenler ile organize olup bir başlık altında sesimizi duyurabilirsek birçok kan bağışçısı ve hasta için faydalı olacaktır.
  • bu haber sahte olabilir ancak acı olan ise haberin gerçek olma ihtimalinin bizde şaşkınlık yaratmayacak olmasıdır.
  • gece yarısı olmasına rağmen troller mesaiye devam ediyor.
    haber ve görüntüler hakkındaki yorumum sadece insaf, insaf, insaf.