şükela:  tümü | bugün
  • *edit: moderatörlerden başlığın daha anlaşılır olması için "kızılay yardım vurgunu" olarak değiştirmelerini rica ediyorum.

gün geçmiyor ki ülkede yeni bir rezillik, hainlik yaşanmasın.

kızılay sancaktepe şubesi koordinatörü emrah aytar'ın tam 100 tır kızılay yardımını pazarcı babası ile satması skandalıdır.
    habere göre giysi dolu 100’ü aşkın yardım tır’ını, pazarcı olan babası ile birlikte kiraladığı depolara yönlendirdiği ve tuttukları adamlarla pazarlada satmasıdır.
    skandal bununla da bitmiyor tabiki paradan para kazanmak için satılan ürünler altına yatırılıyor. mahkeme'ye göre zarar 4 trilyon olarak geçmekte.
    bu "insanlar" kanınıza ekmek doğrayacak kadar vicdansızlaşmış.
    yardıma muhtaç insanların, çocukların haklarına girmek, eşyalarına göz dikmek en kibar anlamıyla şerefsizliktir.

bu sadece basit bir yolsuzluk veya usulsüzlük değil bu yapılanlar vatana ihanettir.
    bu işlenen suç sadece ceza ile sabit kalmamalı, bu işe karışan, göz yuman herkes vatandaşlıktan çıkarılıp bu topraklardan postalanmalı.

işin diğer ilginç kısmı ise hürriyet gibi bir "gazetenin" bu haberi yapması.

kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/…o-depo-vurgun-41710068
  • ülkede her alanda ahlak sorunu var. dinin olduğu yerde sorun bitmez. kızılay milletten beleş kan toplayıp satmadı mı amk ahhaha zaten
    adamlar literally kanını emdi milletin aq ahaj hjsdladk. bir vurgun.
  • (bkz: rezalet)

fotoğraftakilerin bıyık ve sakalı size de tanıdık geldi mi?

mahkemeden jet hızıyla engelleme gelecek başlıktır.

ekleme: rezalet kelimesi anlamını yitireli çok oldu bu topraklarda, kanıksadık artık bu pislikleri. kafa dağıtalım diye spor haberlerine bakıyorum hakem rezaleti, magazin haberlerine bakıyorum şarkıcı/oyuncu rezaleti, tüm bunları unutmak için iki duble içmek istiyorum zam rezaleti. ülkenin paçasından akıyor artık rezillik, çareyi yeşilçam filmlerinde ya da eski türkiye videolarında arar olduk.
  • normal bir ülkede olsak...
  • bazı şeyleri insanın tipinden anlayabiliyor olmak çok tuhaf
  • çok da şaşırtmayan haber.
    şaşırtıcı olan, haberin hürriyet’te yer alması.
  • kul hakkından hırsızlığa kadar dinin yasak saydığı en büyük günahlar işleniyor ama bazı kötü niyetli, din düşmanı it-kopuk takımı fırsattan istifade diyerek olayı dine bağlıyor. aslında bu aşağılık tipler de dinin hükümleri uygulansa bu tarz hırsızlıkları yapanların şimdinin ''modern'' denilen kanunları gibi elini kolunu sallayarak gezemeyeceğini gayet iyi biliyor ama niyet başka işte.
  • gündemde kalması gereken başlık. eğer doğruysa başka ülkede olsa yeri yerinden oynatacak bir olayken ülkemizde 2 gün bile konuşulmayıp unutulacak olaydır.

umarım burnunuzdan gelir çalıp çırptıklarınız.
  • kızılay'da sıradan bir olay. şubesi böyleyse merkezi şahanedir.