şükela:  tümü | bugün
  • sürekli ''dosyanız yayın formatımıza uygun görülmemiştir'' diyen bir yayınevinin, formatına uygun gördüğü masal kitabı.

edit: mesele bizim de canilik içeren masallarla büyümüş olmamız değil, yaşadığımız sürecin ve ülkenin gidişatının bu konularda daha hassas bir süreçten geçmesi.
  • naçizane bir kelle paça sever. muhtemel adanalı * *
    egzantirik bi şehirde yaşıyor olsak da özümüzde iyi insanlarız vesselam
  • acilen piyasadan toplanması gereken kitaptır. yeterince ruh hastası yokmuş gibi yenilerini de yetiştirecekler bu saçmalıklarla.
  • nasıl üzülmem düşündükçe halini memleketimin,
    çırpınıyor ayakları altında bir avuç hergelenin
  • başlığı görünce ''bi tıkliim'' dedim..internet yavaş olduğu için sayfalar biraz geç açılıyor..o esnada da içimden diyorum ''allah'ım bu da türkiye ile ilgili bi haber değildir inşallah'' diye..

bingo! türkiye..

şu an 10 yaşlarında olan çocuklar 10 sene sonra canavara dönüşecek..10 sene sonra hepberaber bu başlığa bakalım..

''ya medvedev neden öyle diosun?'' e bu kadar kötüden, iyi şey çıkar mı?
  • ağaç yaşken eğildiği için doğru hareket.

yeni cem garipoğlular'a hazır olun.
  • bu nedir ya? cidden bu igrenclik cocuk kitabi diye satiliyor mu ?

ıyiden iyiye kafayi yemis millet. kucucuk cocuga bunu okuyan bir cocuk cok yanlis islere kalkisir cok...
  • 1995 yazı 1. sınıfı bitirdiğimde öğretmenimiz hepimize 20'şer masal kitabı vermişti.
    2. sınıfın başında anlattıracağım demişti. öyle bi ezberlemişim ki amk hiç unutmadım.
    bu ne ki lan! benim okuduğum bi masalda pizzagate skandalının aynısı vardı. yaş 28 hala unutmadım.

''bir prenses bir başka saraya başka bir krala gelin gider cicim günleri vs derken prenses farkeder ki saray'da her gün birileri kayboluyor. bir gün mahzendeyken sesler duyar ve fıçıların arkasına saklanır. gelenler kocası kral ve arkadaşları ve bir kadındır. kral koca kadınla öpüşür diğerleri oradayken. sonra bir anda kızı öldürüp kesmeye başlarlar. bu sırada keserken kızın bir parmağı uzağa fırlar prensesin yanına gelir. prenses o kopuk parmağı saklar kanıt olarak. sonra babasını çağırıp belasını siker sado mazo sapık katil grup seksçi kocasını...''

yaş 28, nasıl etkilendiysem aklımdan hala çıkmamış..