şükela:  tümü | bugün
  • erkek tarafını yine de sıkıntıya düşürebilecek olay.
    kızın ısrarla erkeği yatağa atması ve kızın görünüş itibariyle yaşından büyük göstermesi sebebiyle yaş suhal edilmediğinde, ilişki sonrası konu açılması üzerine 17 yaşında olduğu ortaya çıkar.

edit : ben 21 yaşındaydım o zaman. sıkıntı olmadı sonrasında. kız ısrar etse de tekrar birlikte olmadım. ısrar maillerini de yıllarca sakladım birşey olur diye.
  • ceza hakimi'nin iplemeyeceği bahanedir.
  • yatağa beraber girecek kadar samimi olan ama yaşını dahi sormayan pragmatik sevişgen ekşi yazarlarını göstermiştir.

oğlum bir gün çok kötü patlayacaksınız. konuştuğunuz ettiğiniz insanların ismini, yaşını falan sorun. bir bakarsınız bir gün harun abiyle yatağa girmişsiniz.
  • hakimin gayet de ipleyeceği hatta iplemek zorunda olduğu durumdur. yeterki kız dışardan bakıldığında 18 göstersin.

15-18 yaş arasıyla cinsel ilişki şikayete tabidir ve şikayet hakkı münhasıran mağdura ( kadın veya erkek ) aittir. ailesi dahi şikayet edemeyecektir.

kız o kadar dalavere çevirip yaşını gizleyip sizinle yatağa girdiyse şikayet etmez. olur da ederse yanılgınızı ispatlayarak cezadan kurtulabilirsiniz
  • bir çok kişi bu şekilde art niyetli kişiler tarafından tuzağa düşürülüp para istenmekte vermese şikayet le tehtit edilmekte erkek kişi de toplum içerisindeki itibari nedeniyle bu parayı vermekte siz siz olun dikkat edin