şükela:  tümü | bugün
  • başbakan binali yıldırım beyanı

binali yıldırım, partisinin nevşehir il kongresi'ndeki konuşmasında "nevşehirliler ne diyorlar 'kızına gümüş takılmaz erkeğine hava atılmaz biz nevşehirliyiz bize şekil yapılmaz' kılıçdaroğlu nevşehir'e şekil yapamazsın.” ifadelerini kullandı.

resmen ‘mamını mamını mamını mamını mikrofon şov’ gibi ergen aşık atışması izliyoruz.
  • tam olarak, şimdi ben buraya neden çıktım konuşması olmuştur.
    ruhun şad olsun büyük usta, (bkz: kemal sunal)
  • bir siyasi gittiği yörenin bir deyişini konuşmasında geçiriyor, bundan daha doğal ne olabilir? herhalde nebraska'dan bir alıntı yapacak değildi. bir açık bulabilmek için il kongrelerini bile takip eder oldunuz, bu kadar şey yapmayın kafayı yersiniz. *
  • vurur yüze ifadesi bu kaçıncı sıçış bi' tanesi?
    bir tek taşlanmış ağı düşük apaçi kotun ve sarı çakma converse' lerin eksik. saçı da sağ göz önüne manga karakteri gibi düşürdün mü tamam. hayır buna bu akılları kim veriyor, çoluğu çocuğu sus baba demiyorlar mı? ben utanıyorum burada.
    bundan sonraki hamlen için tüyo veriyorum binoş yaklaş: "siz bizim yerimize bir başkasını koyabilirsiniz ama o başkası bizim size koyduğumuz gibi koyamaz". al kullan, alkış almaz, sempati toplamazsan adımı sildiririm.
  • akp'li politikacı kalitesinin etiketi sözler.