• araya girip koruyan ablaya helal olsun. kadın cinayetlerinde mal gibi izleyen erkeklere de ibret olsun.
  • hunharca dövdüğünü göremediğim video.
  • olayın detaylarını bilmiyoruz ama öküzlük yapmış olan adamın haberidir.

ayrıca bizim ekşiciler ne yapar eder müdahele eden kadını türbanlı diye linç ederler.
  • o abladaki yürek kimsede yok. helal olsun.
  • youtube yorumları bile buradan daha okunur hale geldi. daha mantıklı şeyler yazılıyor.

bir adet öfke saçan baba videolu başlık.
  • 3-4 kız bir araya gelip bir kızı hunharca dövüp videoya almıştı yanlış hatırlamıyorsam bu gençlerden korkulur o yüzden yorum yapamayacagım babadır.
  • zorbalığa zorbalıkla karşılık vermiş kişi.

birisi benim kızımı dövse ben de sinirlenirim, bunu yapan erkek olsa döverim yalan yok, ama başka bir kız olunca el kaldıramam. bu başlık altında herkes babayı suçlayacak, ona ağız dolusu sövecek, ve haklılar da. ama hırsızın hiç mi suçu yok beyim?

babanın saldırdığı kız dayak yemeyi hak etmiyor, ama onun gösterdiği davranışın da babanın davranışından farkı yok. şiddet, onu uygulayanın cinsiyetinden bağımsız olarak kötü bir şeydir. zorbanın kadını da erkeği de suçludur ve cezasını çekmelidir.

ikisi adına da utanç duydum, kavgayı ayırmaya çalışan kadına da saygılarımı sunarım.
  • okullarda öğrenciler arası yaşanan zorbalık, ne yazık ki gençlerin yaşadığı en büyük psikolojik sorundur.

şimdi bu olayın detayı tam olarak belli değil. şuradan okuduklarıma göre 3 kız öğrenci ile 1 kız öğrenci arasından yaşanan bir gerilim söz konusu. bu üç kişilik kız grubu çete halinde kızı darp etmiş olabilirler. böyle bir durumda şiddete maruz kalan kızın babasının psikolojisini de herkes anlayamaz.

burada babanın yaptığını %100 haklı görmüyorum elbette ama olayın iç yüzünü bilmeden boşa küfür sallamayın bence.

edit: şu haberde biraz daha detay var. baba karakoldaki ifadesinden şunları demiş;

"3 kız birlik olup, kızımı darbetmiş. kızım yerde ve telefonunu kırıyorlar. çocuğum, 'baba kurtar' diye beni aradı. bu durumda siz olsanız ne yapardınız? olayın aslını öğrenmek için okul müdürüne gittim ama yoktu. üç kızı gördüm. 'kızıma niye vurdunuz?' diye sormak için yanlarına gidince kaçtılar ben de peşlerinden koştum".
  • çocuğum yok o yüzden nasıl bir hissiyatla yapılmış bilmeme. kız babası olmak çok zor, o yüzden hep oğlum olsun istemişimdir. olayın ve hissin arka planını tam bilmeden yorum yapmayı sağlıklı bulmuyorum.
  • senin adamlığına tüküreyim bide serbest kalmış içeri alıp bi ağzına sıçıp öyle salsaydınız bari madem salacaksanız amk
hesabın var mı? giriş yap