şükela:  tümü | bugün
  • dün bu haberi okuyunca kadının korunması gerektiğini düşünürken, olayın sıcaklığı geçince kadın "çocuklarımın babası canı sağolsun" diyor.devamında kızına yapmak istemedi diyor, zaten sizi öldürmek istemiş, 8 el ateş edip istememek ne demek.
    bu çocuk garip bir aileye sahip...

https://youtu.be/bltsunu-fn0?t=122

edit; 12 saat sonrası
    (bkz: 2.5 yaşındaki kızını silahla vuran adam)
  • ama senin canın sağ olmasın mümkünse.

edit: bir adet gerizekalı anne ve büyükbaba içeren video. utanmasalar vuran babaya plaket verip, pamuklara saracaklar.

edit-2: bu dübükler şikayetten vazgeçerse ki öyle yapacağa benziyorlar, o adi yargılanmadan serbest mi kalır? var mı bilgisi olan? adam öldürmeye teşebbüsten yargılanmaz mı? kamu davası olmaz mı? eğer ki bu çocuk da, daha önceden babası tarafından öldürülmeye teşebbüs edilmesine rağmen 2 ay sonra tekrar babasına verilip, o adi p.zevenk tarafından öldürülen yiğitcan gibi öldürülürse, allah bu adama bu fırsatı veren anne, büyükbaba, hakim, savcı hepsinin.............

lanet gitsin.
  • "olsun, yenisini yaparız" demiş olabilecek anne.

(bkz: true love)
  • adam hapse, kadın psikolojik desteğe, o yavrucak da daha iyi bir gelecek verecek bir yuvaya lütfen...

hayır bir de genel ahlaka uygun değil, aile yapısına bıdı bıdı diye lgbt+ etkinlikleri yasaklanıyor ya bu memlekette. istiklal'de kadınlar yürüyüş yapınca bir yan gözle bakılıyor...

(bkz: al sana aile yapısı)
  • adamın tipine baktım bildiğiniz çomar piçin teki!
    kadına baktım piç erkek tercih eden tiplerden!
    kızını gördüm ona üzüldüm.

bu arada olay bermuda şeytan üçgeninin samsun ayağında gerçekleşmiş.

bermuda şeytan üçgeni: konya-samsun-adana.

not: allahını seven şu kadının suratına küreğin tersi ile vursun.
  • muhtemelen 1-2 sene içinde kocası tarafından öldürülecek kadındır.

o zaman da ben zevkle diyeceğim ki "kocası değil mi döver de sever de, canı sağolsun".

öyle başa böyle tarak.
  • (bkz: 2.5 yaşındaki kızını silahla vuran adam)

bu başlığı dün açmıştım, bugün pişman oldum. meğersem adam masummuş, kadınla babasını hapse atsınlar.

dipnot: ek olarak aile tehdit edilmiş olabilir. bana hiç mantıklı gelmedi bu aptal tepkileri.
  • (bkz: respect from samsun)

anne ruh hastası, baba alkolik müptezel, dede ise ayrı derecede ilginç, kızın bir gün büyüdüğünde onları vurduğunda canı sağolsun diyebilecekler mi?

edit: baba alkolik bir ruh hastası, 4 senedir adam etmeye çalışmışlar! kayınpedere göre hala adam etme gayretleri varmış.