şükela:  tümü | bugün
  • link

kızının üniversite sonucuna bakarken kızıyla birlikte abartılı tepki veren baba videosu.

hayır benim anlamadığım alt tarafı üniversite sınavı lan bu , bu kadar çığlık çığlığa tepki verecek ne var yani. tamam herkes sevinir iyi bir yer kazanmak ister bunlar ayrı konu ama bu kadar yüksek volumde tepki vermekte ne bileyim biraz abartı olmuş. bi de tweeti rt yapan herkesi kız kendi sayfasında paylaşmış, hey allahım

edit: şöyle bir açıklama yapmış

büdüt: bazı arkadaşlar konuyu idrak edememiş açıklayayım, bu kadar şiddetli bir sevinme olması demek tersi bir durum olsa yani kızın üniversiteyi kazanamaması ya da istenmedikleri bir yeri kazanması durumunda şiddetli bir üzüntüyü de beraberinde getirecektir.

üniversite kazanmak gibi mevzular o kadar da büyütülüp dert edinecek konular değildir.
  • bundan bize ne olmasıdır?. bırakınız insanlar şu kadarcık mutlu olabilecek bir şeylere sahip olsundur şu ülkede artık.yahu milletin anasi babasi fizan kazansan tiziano niye kazanmadin diyor...daha nasil olsun bir baba? evladi kazaninca uzulsun mu?
  • çok güzel ve mutlu bir video. imrendim doğrusu, çok tatlı tepki vermiş.
    benim babam istediğim üniversiteyi ve bölümü kazandığımda bile “boğaziçini neden kazanmadın” demişti.
  • eskiden babalar ilgisizdi cahildi. kız çocuklarını okutmuyordu. başörtüsü yasak diye de göndermiyordu. şimdi kızlar okula gidebiliyor. baş örtüsü taksa da gidiyor. hayatı öğreniyor.

bırakın insanlar mutlu olsunlar kıskanmayın.
  • samimyet iceren videodur.
  • bak şimdi kamerayı açıyoruz bir daha seviniyoruz
  • bir baba kızının başarısını onunla beraber kutluyor seviniyor bu videonun tam olarak nesinden rahatsız olabilir bir insan anlayamadım. beni çok mutlu etti, ben de babam ve annemle böyle sevinmiştim 2012de :d
  • sosyal medyada paylasacaklari icin bu kadar abartili tepki veren babadir. boyle garip bir insan modeli cikti ortaya. her anini diger insanlara paylasan, ilgi cekmek icin garip garip davranan.
  • ne güzel baba. ilgisiz, tepkisiz babalara örnek olsun.
  • ne güzel lan. sevinçli birilerini görmeyi özlemişim.