şükela:  tümü | bugün
353 entry daha
  • acayip mutlu oldum, gözlerim doldu. ne kadar da içi pis, ayrımcı, mutluluğa düşman insanlar olduğunu da görmüş olduk.

burayı okuduğunu biliyorum, twitterdan gördüm okuduğunu. tebrikler güzellik, başarılar. konyaaltının tadını çıkart.
  • benim babam üniversite sınavına gireceğim günden önceki akşam vefat ettiği için böyle bir sevinci yüzünde göremedim. keşke yaşasaydı da biz de böyle bir an yaşayabilseydik.

diş hekimliğini kazanmış videodaki kardeşimiz. yolu açık olsun. varsın baba kız doya doya sevinsinler. ne güzel işte.

“alt tarafı üniversite sınavı” gibi bir şey demiş başlığı açan yazar arkadaş. sevinmenin alt tarafı üst tarafı mı olur? isterse babası bir gofret aldı diye sevinsin. isterse saksıdaki çiçeği tomurcuk açtı diye zıplayıp kutlasın. ne fark eder ya? ne güzel, ne mutlu.

sevinci de kategorize mi edelim yani? standartlara uymuyorsa sevinmeyelim mi? bi bırakın insanları kendi haline ya. her şeye zehirli oklar saplamak zorunda değilsiniz.
  • çok keyiflidir ve değerlidir o babaya teşekkürleri mi sunar ellerinden öperim.
  • ya siz manyak misiniz? kız tatlı baba tatlı. ne eleştirecek yan buldunuz acaba? bolum de çoğu bölümden iyi ve çoğu kişiye göre çığlık atılabilir cinsten. hayırlı olsun çocuğum. yüzünüzden gülücükler eksik olmasin..
  • ben onu bunu bilmem kızının başarısına sevinen adam güzel adamdır.
    buna da laf eden artık sıçsın bokuyla oynasın.
  • ne yalan söyleyeyim benim de yüzümde tebessüm oluşturan son derece pozitif bir video olmuş.keşke her zaman böyle içten mutluluklara şahit olabilsek.
  • neresi aşırı bunun dünyanın en tatlı en imrenilesi baba kız mutluluğu.. izlerken garip bir biçimde siz de mutlu oluyorsunuz, bu hissi ancak ebeveynler anlar.
  • iyice kafayi yediniz bunu bari elestirmeyin. izleyince ben de onlar kadar sevindim nerdeyse. ne guzel baba
  • kendisini linç etmek için ekşi sözlükte başlık açılan ancak başlığın başlığı açanın g.tünde patlamasıyla son bulan olaylar silsilesinin baş kahramanı olan babadır. sizin için üzgünüm ancak hala güzel insan sayısı çok fazla.

milleti eleştirmek için fırsat kollayacağınıza içinizi güzelleştirin, o zaman göreceksiniz dünya da güzelleşmiş.
  • mutlu olmuşlar, biz de mutlu olalım, bu abi ve kızı için.
155 entry daha