şükela:  tümü | bugün
  • yıllardır youtube'ta ilişki ve hayat üzerine eğlenceli hikayelerini anlatan underrated podcast kanalı.
    askere gitti geldi, iş buldu ve şehir değiştirdi adamla *birlikte biz de yaşıyoruz ama kanal samimiyetinden bir parça eksiltmedi.
  • kirli12 podcast ekolünden çıkma ilişkiler ve hayat üzerine podcastler yapan bir kullanıcımız. *
    uzun zamandır devam ettiği için hem kişisel hem de podcast yapımı konusunda kendini geliştirdi. gelişimini uzaktan bakarak olsa da deneyimleyebilmek güzel bir tecrübe sağlıyor.
  • ilk podcast'ini yüklediği andan beri takip ettiğim, kadın-erkek ilişkisini mizahi yönden işleyen ve genç yaştaki takipçileri için öğüt içeren anılarını anlatan kirli12 podcast topluluğundan çıkan güzide insandır. okula, işe, eve giderken kulaklığınızı takıp tüm gününüzü unutturacak kalitede içerik sunar. podcast aralarında veya açılışında kullandığı müzikler de bir hayli güzeldir. 2 yıl önce en sevdiğim parçalardan birisini bu sayede keşfettim. aşağıda linkini bırakıyorum belki sizin de hoşunuza gider.

we butter the bread with butter - berlin, berlin!
  • kirli12 podcast topluluğu sayesinde keşfettiğim, neredeyse ilk podcastlerinden beri dinlediğim bir podcast kanalı.

kanalda genel olarak kadın-erkek ilişkileri eğlenceli bir şekilde ele alınıyor. bunun dışında, mavi yelken*ile birlikte çeşitli konularda (kişisel finans yönetimi, ilişki yönetimi, iletişim becerileri vb.) bilgilendirici discord sohbetleri, podcastler de yapıyor. sıkı bir metalcidir, podcastlerine de bu özelliği yansımıştır.*

yalnız şimdilerde kanalın resmini sakallı, bıyıklı bir fotoğraf yapmış. biz onu one-punch man olarak zihnimize kazıdık.*

edit: bar sohbetleri efsanedir, bu başlığı ziyaret edenlere şiddetle öneririm.
  • hayatta ve kadınlar konusunda başarılı mühendis bir abimizin deneyim ve tavsiyelerini eğlenceli bir dille aktardığı youtube kanalı. olağanüstü vaatlerde bulunmaz ,ne yaşadıyşa onun üzerinden çıkardığı sonucu anlatır. -kendisi olağanın üstünde bir yaşam sürüyor ama neyse :d-
    youtube tr'deki diğer manosphere temalı kanallara göre her yönüyle üstündür.

ozan abi burayı okuyorsan,
    milyoner kız bırakılır mı amk! bunu oku ve bir daha pişman ol diye yazıyorum.
  • hayatımı bi dönem cok pozitif etkileyebilmis bi podcastti. sonra ben nasıl olduysa tekrar betalaştım. ezik biri oldum. umarım tekrar kullanımda da işe yarıyosundur ozan abi...
  • "hey sesim geliyor mu? biliyorum ordasın. bu bir orjinal kız kaçıran podcastidir " diye muhteşem sevdiğim bi introya sahip mükemmel bir youtube kanalı. geçtiğimiz 6 7 ayda bana çok şey kattın. seviliyosun ozan <3