şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: sen ne konuşuyorsun lan değişik)

edit: başlığı açana mesaj gönderilemediği için link yenileme görevi bana düştü. mefamir e teşekkürler. video link

büdüt: ekşi hafiye timi değişik konuşan şahsı da bulmuş. değişiğin twitter hesabı sigir cobani na teşekkürler.
    (bkz: let the linç begin)
  • video dan mı kaynaklanıyor bilemedim ama ben sahadakilerin kadın mı erkek mi olduğunu seçemedim. onu da geçtim camiye gelip namazını kıl çık sahadakileri niye dikiz li yorsun???
  • yaşlı başlı adamlar var ve içlerinden biri de çıkıp demiyor ki; "top oynayan kız çocuğunun bacağından neden tahrik olayım". lan biriniz de futbola odaklansın be.
  • ön ve son edit: tahammülsüz insanlarsınız. kendinizi hep haklı görüyor, başkalarının düşünce ve fikirlerine saygı duymuyorsunuz. kendi kızın/oğlun mu oldu onlara piyano mu çaldırmak istiyorsun? çaldır. ne beni ilgilendirir ne başkasını. top mu oynatıcan oynat. halay mı çektireceksin, çektir. kimsenin bir şey söyleme hakkı yoktur. ben bir şey söylemezdim de zaten . kendin de söyletmezsin. başka bir aile de gayet doğal bir şekilde o çocuğu yetiştirmekle yükümlü ebeveynleri olarak der ki: kızım futbol oynamanı şu sebepten dolayı istemiyorum. bundan gayri sana yaprak başından başka bir şey düşmez kardeş. saygı duymak zorundasın, eğer kendine saygı duyulmasını istiyorsan. napican yani alıp adamların kızına zorla top mu oynatıcan at yaprağı seni.

tamam kardeşim iyi güzel konuşuyorsun da kendi kızına istediğini yap. yasakla futbolu falan kim karışır. ama başkasının kızına da hayasız, ahlaksız deme hakkın yok bunu da bil.

edit: millet iyice kafayı yedi amq. kendi kızına yasaklayamazmış. mesaj yağmuruna tutuyorlar. niye? ekşi yazarları böyle buyuruyor. eğitim hakkı, yaşama hakkı vs. tabikide kısıtlayamaz da futbol oynamasını yasaklar amina koyim size mi soracak. milletin evinde olana da bunlar karar verecek artık. kafayı yemişsiniz alayınız. kiz erkek farketmez, anne baba televizyon izlemeyi de yasaklar, dışarı çıkıp top oynamayi da veya diğer başka şeyleri. size ne lan? çocuğu yetiştirme tarzını size mi danışacak insanlar?
  • eşek sikenler 10 yaşındaki sübyanlardan rahatsız.
  • koduğumun yobazları.
    bu zihniyet ölmedikçe bir bok olmaz bu ülkeden.
  • şu tipine soktuklarımı gördükçe bir faşiste dönüşüyorum. stalin'e gün geçtikçe hak veriyorum arkadaş ya. gördün mü gericiyi kafasını ezeceksin. liberal olmaya gerek yok.
  • son pozisyonda on numaralı çocuk on numara pozisyonu harcadı.

tanım : kızdığı yerlerine buz sokmasını tavsiye ettiğim adam !!??.
  • kadın bulamadığında kuytuda birbirini beceren cemaatin, cami çıkışında gördükleri manzara karşısında şok olmaları akabinde saçmalamalarını içeren video kaydı ve o kayıtta konuşan birkaç deli.

bir de "bu turnuvanın neden burada yapıldığının nedenlerini de araştırıcaz" diyo. sanırsın o cami islamın beşiği, masanın 3 ayağından birisi; o caminin cemaati "kirlenirse" tüm müslümanlık alemi cehennemlik olacakmış gibi. kodlarımızla oynanmaya çalışılıyor diyor; seni bu dünyaya getirip de bu zihniyette büyütenlerden de ben davacıyım, sinirlerimle oynamaya çalışıyorsun.
  • ümmetin de parçalanası varmış, kızlar futbol oynayınca parçalanan bir ümmete dahil olmaktan utanmaz mı insan?
291 entry daha