*

şükela:  tümü | bugün
 • ister inanin ister inanmayin, yurdumun hayal gucu ve yaratici zekasi asmis abazan gencliginin, mahalle aralarinda bisiklete binen hatunlar hakkindaki ilginc yargilarindan birini olusturan genellemeye dayali tespit cumlesi. tabii ki, bu cumleyle ilk tanistigimda "acaba bu is nasil hasil oluyor, alllah, allah?" diye dusunmedim de degil, lakin, ben bisikletlerin kotu amaclara alet edilmesine karsi olan biri oldugumdan, terslemistim bi zamanlar yurdum gencligini...
 • bu yuzdendir ki kizsal bisikletlerin onunde bir sepet bulunur. bu sepete bisikletin selesi konur. bisiklet ula$im araci olarak kullanilmak istendiginde sele yerine takilir.
 • evet, hatta görüyorum ve arttırıyorum; kız bisikletlerinin önündeki sepet alındığında içinde hazır bir kit vardır. bu kit bir adet battal boy vibratör, bir sado mazo seti (kırbaç, tasma vs) ve bir de vazelin kutusu barındırır. bisiklete binerken bir yandan da bu alet edevatı kullanabilen bayan akrobasi dalında mokar hastası nihan jüri özel ödülüne layık görülür.

  ereksiyona biraz daha yardımcı olacaksa kızların bisiklet tekerleklerini de içlerine almaya çalıştığı hayal edilebilir sevgili sözlük erkeği. tırtıklı falan ne de olsa di mi.
 • demek ki neymiş motorsiklet dediğimiz alet de bir nevi vibratörmüş. aferin...
 • aşağıda açıklanan durumun, gerçekliğini ispata katkıda bulunacağı yargı:
  bayanlar baylar, rekorlar kitabı saçma sapan rekorlarla doludur ve bunlardan biri de hede zamanda en çok orgazm olma rekorudur. bu rekorun bayan ve erkek kategorileri vardır. bayan kategorisindeki rekor bir bisiklet üzerinde kırılmıştır. evet, bildiğimiz, modifiye edilmemiş bir bisiklet. inanmayan araştırsın. demek ki neymiş?
 • ulan... bi ara evvel bi arkadaşım "bana bisiklete binmeyi öğretsene" dediydi, ben de pek sallamadıydım.. meğer derdi buymuş, kaçırmışız.. tüh.
 • ayni sekilde bi erkek arkadas gelip "dur sana bisiklete binmeyi ogreteyim" demisti..ii ki.. ii ki..sukur rabbime bakkala gidicem isim var benim demistim..