şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: bedava seks)
  • buzdolabını tek başına sırtlayacak kadar yardımseverdir. karşılığında da asidi kaçmış kolasını içer ve uzaklara bakar.
  • çok "iyi" çocuklardır.

"etrafınıza bakın, en heyecan verici, en eğlenceli insanlar hep sahtekarlardır. hepsi paldır küldür konuşan, ağız dolusu gülen insanlardır. çünkü sahtekar, sempatik olmak zorundadır. iyinin böyle bir mecburiyeti yoktur. iyi, sıkıcıdır.
    kadınlar “iyiler”e değil, güvenilmez erkeklere aşık olur bu yüzden. zaten aşk denen altüst oluşla ancak bir üçkağıtçı başa çıkabilir. aşkın tadını çıkaramaz iyiler. onlar sarılıp sessiz bir uzanmayı aşk zanneder. tekdüzedirler. yavaştırlar. kadınlar da dertlerini onlarla paylaşır ama gidip bir güvenilmezle sevişirler. tutku kötülerin işidir."
    yılmaz erdoğan / hijyenik aşklar
  • üniversite yıllarında ikisiyle ev arkadaşıydım.

bizim binanın en alt katına iki kız taşınmıştı. neyse bir gün baktım bizimkilerde bir telaş, bir heyecan, bir hazırlık. "ulan napıyorsunuz" dedim, meğer kızlarla ikea'ya gideceklermiş de falanmış da filanmış da.

neyse bizimkiler kızlarla ikea'ya gittiler. sonrasında da bir sürü eşyayı arabaya yükleyip getirip kızların eve taşıdılar. hatta taşımakla kalmayıp kurdular da.
    eşyaların taşınmasının akabinde kızların sevgilileri hayırlı olsun'a geldi. biz taşınana kadar da gitmedi. taşınmalarının üçüncü ayında falan tanışmıştım bu kızlarla ve bir tanesiyle senede 2-3 kere görüşürüm ve her görüşmemizde bu olayın geyiği döner. hatun her seferinde bitirirken de "iyi çocuklar ya" der.

bizimkiler gerçekten

iyi çocuklar
  • (bkz: enayi gücü)
  • aynısını erkekler eve çıkarken de yapar. lan yoksa?
  • yarası olanları göstermiş başlık.

çok koltuk taşıttım hepsi arkadaşımın sevgilisi olan adamlara
    sizler gerçekten içi fesatlık dolu insanlarsınız. sizin için sex zaten her şey.
    gün olur o da ders notu ister sizden. aynı kapı, o zaman hergün derse gidip güzelce not tutan kızın erkeklere not vermesi onlara yavşaklık yaptığı anlamına gelir ki sorsam ya bu öyle değil falan dersiniz.