şükela:  tümü | bugün
 • örnek ben 30 yaşında olmakla birlikte 562 kadınla yattım. evet çok küsüratlı yatarım.
 • kalbi hayal kırıklıkları ile dolu olan erkektir.
 • ben umursamıyorum, evli 2 çocuk babasıyım yakışıklı değilim, diğer meriç kardeşlerime bol şans
 • ezik ipneler kendini aklamaya çalışıyor ahahah. hayatta bir kadın için ölüp bitmiyordur bu erkek ve zaten biz bu tip erkekler bu yüzden kazanıyoruz istediğimiz kadını rahatlıkla. bu bir strateji değil. çünkü bir kadından daha büyük önceliklerimiz var. karakterimiz gibi. kızlara selam yazıp sonra istediği cevapları alamayınca kızlara laf da sallamıyoruz. veyahutta umursamaz takılıp 3. ay da terk edilmiyoruz da. siz ezikler bunu da deniyorsunuz farkındayım. ama bu bir karakter meseledir. dik duruş getirir. türk erkeklerinin çoğunda bu duruş yok. sikiş ve paradan başka idealleriniz yok hayatta. olsa bile sikişmek için oluyor zaten. popüler kültür savunuculuğu yapıyorsunuz falan. havalı geldiği için içki içip havalı geldiği için tweetler atıyorsunuz. türk kadınlarının çoğu zeki de sayılmaz ama bu tavırlarınız 100 km öteden belli oluyor. o zeki olmayan kadınlardan daha gerizekalısınız. bu yüzden boynunuzda bir tasma ile yaşıyorsunuz ilişkinizde.

  efendilikle de alakası yok konunun. “piç erkek” dünyadaki en orospu çocuğu insanlardan oluşmuyor. sadece karakterinden taviz vermeyen insanlarız. fakat siz karşı taraf için her şeyi feda etmeye hazırsınız. kendinize saygınız yok ve saygı bekliyorsunuz. kendinden taviz veren adam kötü fakat feda eden elden düşmeci iyi öyle mi ? siktiriniz gidiniz efendim.
 • hayatının aşkı sandığı kadından hayatının kazığını yiyen her erkek bu modele döner.
 • bu ben olabilirim gerçi pek yakışıklı değilim ama kızları gerçekten umursamıyorum kimsenin peşinden gitmedim ancak çok beğenirsem giderim.bende böyle bir manyağım.
 • kızları umursamıyorsa daha ne skime yakışıklıdır? bana mı yakışıklı?

  ben de umursamaz gibi görünüyorum ama yakışıksız olduğum için. yoksa çok umursuyorum yani özümde. gel gör ki malzeme müsait değil umursamaya.
 • bir sezonda 150 kadınla yatar. tipsiz ve kızları umursayan erkek de 1 sezon boyunca 1 kızın peşinden ısrarla koşup 150 kere siktir yer.
 • üniversitedeki ev arkadaşımdı bu.
  herifin 1.90 a, yakın boyu, manken gibi fiziği, tipi kızları işetir resmen üstüne bir de itüde sağlam bir mühendislik öğrencisi. bir mekana oturduğumuzda bütün kızlar bizim masaya bakar. o da karşısında kızlar ona bakıyorken kalkar arkasını onlara dönecek şekilde oturup yer değiştirirdi.hatunların suratlarındaki o ifadeyi görmek gerçekten paha biçilemez. onda birimizde bu adamdaki tiynet olsa kızların şu anki özgüvenlerinin olmayacağını belirtelim abaza arkadaşlarım.
 • eski sevgilim.
  uzak durun yüzde 99 vampirdir.