şükela:  tümü | bugün
 • sözlüğün ilgi delisi aptal kezolarının erkek tarafından gelecek taleplerin kesilmemesi için götlerinden uydurduğu senaryolara konu olan erkektir.

  oğlum kadınların karşısında kuyruk sallaya sallaya dolaşan bir köpek olursanız, o kadınlar size tıpkı bir köpek gibi davranır. ne kadar yakışıklı ya da gizemli olduğunuzun hiç bir önemi yok.

  dış görünüşünüz ve ortamdaki kadınların birbirleriyle olan rekabeti sizi bir ilişkiye başlatabilir ama o ilişki içerisinde başlıktaki kezolar gibi sürekli ilgi bekleyen manipülatör kadınların sadist duygularını tatmin etmekten öteye geçemezsiniz. sizi bir sülükten, böcekten farklı görmeyerek kendi egolarını tatmin ederler.

  gizemini, yakışıklılığı falan da siktir et hatta. kadınlarla ilişkilerinizde sadece onları ''siklemeyerek'' bir yere varabilirsiniz.

  edit: özgüvensiz kezo sildi yazdığını :))
 • normal şartlar altında, sağlıklı, heteroseksüel, yetişkin ve yakışıklılığının farkında bir erkeğin kadınları umursamadığını söylerseniz bıyık altından şöyle bir gülerim size sadece. libido lan bu, boru değil. tarihi, kültürü, medeniyeti dahi yönlendiren, uğruna insanların ölümü göze aldığı çok güçlü bir dürtüden söz ediyoruz, dile kolay.

  başlığa özne olmuş bu kardeşimiz de, şayet birtakım kaygılardan, psikolojik sıkıntılardan muzdarip değilse çok büyük ihtimalle umursamaz adam tiyatrosuyla kadınların ilgisini çekmeye çalışıyordur ki, yakışıklı bir adam için bu kesinlikle işe yarar bir taktiktir. çünkü kadınlar gerçekten çok sever böyle oyunları, bayılırlar (kimseciklere yüz vermiyordu ama bana dayanamadı, benim oldu havası işte).

  fakat bana sorarsanız kadınlar ne severse sevsin, dürüst bir amsalak olmak kolpacı umursamazın riyakarlığına yeğdir. hayatı korkmadan, duygularınla, dürtülerinle, kendinle barışık yaşayabiliyorsan; kendini hissettiğin, olduğun gibi kabul ettirebiliyorsan; öz saygını koruyarak ayakta kalabiliyorsan anlamlı olur yaşamak. yoksa nedir yani, en kötü şartta kimseye minnet etmez, aslanlar gibi çekersin 31'ini. ne gerek var iki sidikli hatun seninle sevişecek diye onca yalana dolana, kolpaya...
 • üniversitedeki ev arkadaşımdı bu.
  herifin 1.90 a, yakın boyu, manken gibi fiziği, tipi kızları işetir resmen üstüne bir de itüde sağlam bir mühendislik öğrencisi. bir mekana oturduğumuzda bütün kızlar bizim masaya bakar. o da karşısında kızlar ona bakıyorken kalkar arkasını onlara dönecek şekilde oturup yer değiştirirdi.hatunların suratlarındaki o ifadeyi görmek gerçekten paha biçilemez. onda birimizde bu adamdaki tiynet olsa kızların şu anki özgüvenlerinin olmayacağını belirtelim abaza arkadaşlarım.
 • eksik başlıktır, sanırım sığmamış arkadaş önermeyi eksik yazmak zorunda kalmış, doğrusu aşağıdadır,

  kızları umursamıyor gibi davranabilen gizemli ve yakışıklı erkek
 • ezik ipneler kendini aklamaya çalışıyor ahahah. hayatta bir kadın için ölüp bitmiyordur bu erkek ve zaten biz bu tip erkekler bu yüzden kazanıyoruz istediğimiz kadını rahatlıkla. bu bir strateji değil. çünkü bir kadından daha büyük önceliklerimiz var. karakterimiz gibi. kızlara selam yazıp sonra istediği cevapları alamayınca kızlara laf da sallamıyoruz. veyahutta umursamaz takılıp 3. ay da terk edilmiyoruz da. siz ezikler bunu da deniyorsunuz farkındayım. ama bu bir karakter meseledir. dik duruş getirir. türk erkeklerinin çoğunda bu duruş yok. sikiş ve paradan başka idealleriniz yok hayatta. olsa bile sikişmek için oluyor zaten. popüler kültür savunuculuğu yapıyorsunuz falan. havalı geldiği için içki içip havalı geldiği için tweetler atıyorsunuz. türk kadınlarının çoğu zeki de sayılmaz ama bu tavırlarınız 100 km öteden belli oluyor. o zeki olmayan kadınlardan daha gerizekalısınız. bu yüzden boynunuzda bir tasma ile yaşıyorsunuz ilişkinizde.

  efendilikle de alakası yok konunun. “piç erkek” dünyadaki en orospu çocuğu insanlardan oluşmuyor. sadece karakterinden taviz vermeyen insanlarız. fakat siz karşı taraf için her şeyi feda etmeye hazırsınız. kendinize saygınız yok ve saygı bekliyorsunuz. kendinden taviz veren adam kötü fakat feda eden elden düşmeci iyi öyle mi ? siktiriniz gidiniz efendim.
 • umursamayan gizemli değilde karizmatik bir ağırlığım var. madmen de ki don draper hesabı.hatunun işine gelirse ekime,gelmezse...
 • umursamamış gibi yapan erkektir, ayrıca kızları umursamama hususu dışında şahsım denilebilir.

  yakışıklı olsa dahi bir erkek neden kızları umursamasın ki?

  size bir sır vereyim: aşırı cool görünenler, genellikle kızdan başka bir şey düşünmezler. aşırı cool görünmek için yırtınmalarının sebebi de, bu hususun kızlara çekici geleceğini bilmeleridir.
 • (bkz: gay)
 • özellikle kezbanların bol olduğu yerde ise, geçmişte isveçli-norveçli kız görmüşse, ülkedeki dişilere ilgi duymuyor olabilir.