şükela:  tümü | bugün
  • kanal-d de yakında başlayacak olan dizi.

fikret kuşkan'ın başrolde olduğu bir dram dizisi olarak göze çarpıyor. umut verici.

fikret kuşkan, 5 kızı olan ‘yaşar’ karakteriyle seyirciyle buluşacak. yaşar’ın kızlarından kumru’yu tuvana türkay’ın sumru’yu elifcan ongurlar’ın, suna’yı ahsen eroğlu’nun oynadığı dizide çocukların ihanet nedeniyle cinayete kurban giden anneleri ayten’i ise sibel taşçıoğlu canlandırıyor.

ailenin yaşadığı mahalledeki bakkal zübeyr karakterine numan çakır’ın, onun eşi hacer’e ise ülkü duru’nun hayat verdiği dizide kumru’nun ilk aşkı alper rolünü özgün çoban, hayatına daha sonra girecek olan avukat yağız’ı da serdar özer oynuyor. anıl tetik ise dizide egemen rolüyle kamera karşısına geçiyor. cansu fırıncı, hakan yufkacıgil, meltem gülenç ve aslı içözü de katilin kızları dizisinin güçlü kadrosunda yer alıyor.

ilk tanıtımı şuradan izlenebilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=jjxxazt09uk
  • buram buram klişe ajitasyon şovu kokan dizi. fragmanı bile apar topar kumanda arattı.

bıkmadınız mı lan bu leş konulardan, diyaloglardan, karakterlerden?
  • sen botox dolgu kaş burun ne varsa yap sonra ısrarla kenar mahalle kızını oyna -
    tutmaz- fikret kuşkan a yazık.
  • kadına şiddetle hiçbir alakası olmayan dizi.
    on dakikasına denk geldim. tamamen şeref yoksunu bir anneyi içeren dizi. şimdi de kendine yardım eden komşusun kocasıyla ilişkisi çıktı. son derece gerçek hikayeler.

kızlarım için derken babanın çektiği çileler anlatılacak herhalde.
  • vıcık vıcık aşırı abartıya, duygu sömürüsüne batmış boktan bir dizi! pilot bölüm güya vurucu olsun diye konunun her yönünü, senaryonun her satırını ganırtmışlar resmen...

fikret kuşkan vardır diye düzgün bir dramdır zannedip izleyeyim dedim, 15 dakikada bıktırdı! adama yazık be!
  • fantastik bir dizi.

tıp fakültesinde okuyan kızın annesi: keşke öğretmen olaydın da bir an önce maaşa geçseydin!
    tıp fakültesinde okuyan oğlanın annesi: keşke mühendis olsaydın!
    yahu burası türkiye. bu diyaloğu duyabileceğiniz tek bir aile dahi bulursanız gelin yüzüme tükürün.
  • friendly fire’ı kim açtı amk?
  • yeni kanal d dizisi.

tuvana türkay çok güzel lan. bir diğer dikkatimi çeken ise sumru rolünü oynayan elifcan ongurlar.

bunlar insan ise ben bir hayvanım.

edit: elifcan ongurlar izmirliymiş, eved şaşırmadım.
  • bu türk dizilerindeki bağırma çılgınlığı nedir?
    daha denk gelen ilk sahnesinde "kızlarına sokayım" diyip kanal değiştirdim
  • ilk bölümü etkileyici olan yeni dizi. tutar mı bilmem ama akıllarda yer edecek dizidir