şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: küsüratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın) *

fakat doğru bir tespittir, gen hafızası bu durumun hem nedeni hem sebebidir.
  • erkeğin kadından daha uzun olması gibi bir toplumsal bir baskı olduğu doğrudur fakat biraz olgunlaşıp kendinize gelince bu baskılara boyun eğmemeyi de öğreniyorsunuz.
    birbirini anlayan ve birbirine ayak uyduran bir çift için en son mesele edilecek şey erkeğin/kadının boyudur.
    böyle saçmalıklara kafa yormak yerine insanları anlamaya ve olduğu gibi kabul etmeye çalışmak insanlık gereğidir.
  • oğlum salak salak konuşmayın litvanyada mı yaşıyorsunuz? ben o civardayım benden uzun çok az adam görüyorum. heryerde yuhh öküz falan şeklinde hitaplar duyuyorum. yok o uzun yok o sığmaz. ortalamamız belli.. sike sike ilgi gösterecekler türkiyenin yüzde kaçı bu kriterde.
  • doğru olabilir, 27 yaşındayım hiçbir kız bana ilgi göstermiyor :m
  • olum harbi bu kadar vasifsiz adamlar misiniz lan? yani secimi elinizde olmayan bir seyle ovunmek isi, ne bileyim.
  • erkekler dölleyebilecekleri tüm kadınlar ile çiftleşmek isterler .kadınlar ise %10 luk mükemmel ve mükemmele yakın erkek popülasyonu ile çiftleşmek isterler. eğer uzun boy yeni jenerasyonun hayatta kalabilmesi için önemli ise doğru önerme. ama ben hayat çeşitliliği sever diye biliyorum. öyle olmasa yapay seçilim ve doğal seçilim 1,80 altı genleri çoktan elemişti.
  • illa adamı konuşturuyorsunuz mk, cumartesi gecesi benim üstümde hoplayan afedersin ama iguana mıydı?
    not:1.67
  • mutlaka doğruluk payı var. bazen kısa boylu bir erkeği çok beğendiğim oluyor kısa dediysek de 173 -175 cm falan neyse sonra içimden ulan keşke 10 cm uzun olsaydı diye geçiriyorum.

uzun boy güven veriyor herhalde. yoksa başka bir numarasını görmedik.
  • yalan yanlış tespit.

not:192