şükela:  tümü | bugün
 • günümüzde pek çok hatun için geçerli olan tespittir.

  kızların ilişki anlayışı havalimanı kontrol kulesindeki radar ekranı gibidir. hava sahasında iniş izni isteyen onlarca uçak vardır ve o kız yerde olan uçak için diğerlerini havada tur attırır. yerdeki ile işi bitince sıradakilerden istediğine iniş izni verir, diğerleri tur atmaya devam eder.

  allah'ım bu nasıl mükemmel bir örnek yarabbi? bunu çalar kullanırlar şimdi.

  ben patentini alayım en iyisi

  u.s. patent pending. 112.34.45
 • ısınmaya gönderdiklerinden çağırır hemen bir tane :d
 • am bu.beklemez.
 • zaten ayrılma eşiğine yakın başkasıyla konuşuyor, onu garantileyince senden ayrılıyor.
  sen merak etme o senin düşünmediğin bir sürü ipneliği aynı anda düşünebilir
 • kız ya da erkek farketmez, ayrıldıktan hemen sonra başkasını bulmak denen şey yoktur, yedeklemek vardır. basit insan davranışıdır.( bana göre.)

  hayatına kolay insan alamayan, kolay sevemeyen, kolay güvenemeyen kişiler için, gidenin arkasından uzun bir süre yas tutulur. çünkü her şeyde o aranır, o bulunur. bu etkinin geçmesi de zaman alır.
 • evlendiğim kadın ile 2017 mayıs ayında tanıştık.ve 2018 temmuz da evlendik.evlendikten sonra ilk 3 ay her şey çok güzeldi.her gün beni çok sevdiğini ömrünün sonuna kadar benimle olmak istediğini ve en ez 3-4 çocuk yapmak istediğini söylerdi.bir süre sonra kendisi bana arabamızın ufak geldiğini hem ilerde çocuklarımız olunca yetmeyeceği için arabamızı satıp büyük bir araba almayı teklif etti ben ''şu anlık gerek yok''dedikçe bana kötü davranmaya başladı ve sonunda beni bezdirip teklifini kabul ettirdi.

  evlenmeden hatta kendisi ile tanışmadan önce senelerce çalışıp.yemeden,içmeden,gezmeden biriktirdiğim sonuna kadar kendi param ile 2016 senesinde 0 km ford fiesta almıştım.bu arabayı sattım ve aynı paraya sedan bir araba aldım.yine bir süre sonra aynı şeyi ev için yapmaya başladı.ailemin düğün hediyesi olarak yılların birikimini vererek bana 2+1 ev almışlardı.sözde karım olacak kişi bu evi satıp daha büyük bir ev almamı istedi.ben hayır dedikçe sürekli olarak''ilerde çocuklarımız olacak''bu ev yetmez hem ben evi kendi üstüme istemiyorum ki yine senin üstüne olsun''dedi ve aylarca uyguladığı psikolojik baskı sonucu beni ikna etti.o evi satıp üstüne dostlarımdan borç alarak 4+1 ev satın aldım.bu olaydan hemen sonra sözde karım olacak kişi bir anda değişti.hakaretler,küçük düşürmeler ve daha neler neler.en sonunda boşanmak istediğini söyledi.ben boşanmak istemedikçe bana kötü davranmaya başladı.beni sürekli olarak salonda koltukta uyutuyor,sadece kendisine yetecek kadar yemek yapıyordu.ayrıca ev çöp eve dönmüştü.boşanmaya ikna etmek için elinden geleni yaptı.özetle ve daha fazla dayanamayarak boşanmayı kabul ettim.

  şimdi gelelim dananın kuyruğunun koptuğu yere...biz boşandık,ev ve araba evlilikten sonra alındığı için kadın ve erkeğin %50 hakkı varmış.boşanma nafakasından sonra mal paylaşımı davası açarak ev ve arabanın yarı parasını aldı,üstüne de sonsuza kadar nafaka bağlattı...ev ve arabanın yarı parası yani tam tamına 310 bin tl aldı.ve üstüne de sonsuza kadar nafaka alacak...eğer nafakayı ödemezsem hapise gireceğim.şimdi her şey yasal mı? evet yasal peki vicdan mı? size soruyorum.tek bir gün bile çalışmadan tek 1 kuruş bile koymadan sadece yalandan evlenerek 310 bin tl kazandı.hemde yasal yoldan hiç bir kanunsuzluk,hiç bir suç yok.şimdi lütfen bana''sen salaksın,sen safsın,nasıl inandın buna'' gibi şeyler söylemeyin.insan sevince inanıyor ayrıca evlenmişiz ve sürekli beni sevdiğini söyleyen ve ilgi gösteren bir kadın vardı karşımda.evet inanmıştım ona. yazı bi arkaşımdan alıntıdır.
 • beyler hiç alınmayın ama ibnelik sizde.
  formatın da *mınakoydum farkındayım onun için de kusurabakmayın.
  hemcinsimizin yüksek bir çoğunluğu abaza abaza geziyor sağda solda. daha dün başka erkeğin koynundan çıkan kadına bugün aşkım diyebilen midesiz orospu çocuklarıyla dolu ortalık. bu kadar talep varken kadın nasıl boş kalsın amk? her şartta ve fırsatta kadının bir aşığı yazanı edeni asılanı var. hele de ortalama güzelliğin biraz üzerindeyse gani gani yağıyor amk. yav olum şurada bile cinsiyetini ne olduğunu bir entrysinde yazan kadına deliler gibi mesaj atılıyor. sen onların insta kutusu veya en yakın arkadaşının kankası boş durur mu sanıyorsun? bak daha kendi kankalarını saymadım ki ben onların karakterini şerefini sikeyim.

  bu sebeple kadınlardan önce kendimizi suçlayıp onlardan önce hemcinslerimize bok atmamız gerektiğini düşünüyorum. ha bunu yapan kadını yaptığı da ayrıca bir haysiyetsizlik. ama yüz buluyorlar ki yapıyorlar.

  olum harbiden soruyorum daha düne kadar başkasının koynunda yatan kadına bir gün bir hafta veya sadece bir ay sonra nasıl aşkım diyorsunuz lan?
  bak mevzu başkasıyla bir şeyler yaşamış olması değil, mevzunun farkındasınız değil mi?
  yani sizce de ilişki yaşayacağınız kişinin eski sevgilisinden ve hislerinden tamamen sıyrılması gerekmez mi?
  bir-iki haftaya bu hislerin geçeceğine gerçekten inanıyor musunuz?
 • (bkz: #106849596) amacın, kadınları tanıtmak değil; sığırlığını göstermek. cümle sonuna "vesselam" yazıp giden tek bir aklı selim insana denk gelmedim şu hayatımda. vesselam dedin ya, hepimizden şelaleler akacak şimdi.

  sen kadına bomonti filtresiz ağzınla 3 ay boyunca "işine gelirseeee" ayağı çek, bir yandan başkalarıyla konuşmaya devam et, sonra kadın "skerim senin dengesizliğini" deyip başkasına meyledince kafayı yiyip kızın en yakın arkadaşıyla iletişime geç. yazılanlara göre hep kadın, adama ulaşmaya çalışıyormuş, vesselam'cı da çok büyük bir bok yiyormuş gibi kadının aramalarına cevap vermiyormuş. yüce daşşaklıma bak, ghosting yapmakla övünüyor. üç günlük dünyada kimse sizin "sabahattin ali sever misin, bu arada anal denedin mi hiç" paçozluğundaki flört çabanızı çekmek zorunda değil. siz herhalde "canım sıkıldığı zaman sarayım, canımın sıkıntısı geçince inime döneyim" karaktersizliğinde bakıyorsunuz meselelere. ininden tekrar çıktıktan sonra aynı kişiyi yerinde bulmak istiyor paşam. eh bulamayınca deliriyor, kadının arkadaşına salça oluyor.

  şunun aynısını bir kadın yazsa ne orospuluğu, ne kaşarlığı, ne kokuşmuş amlılığı ne prensesliği kalırdı. işe bak, biriyle birlikte oluyorsun, adam arkandan "sidikli kukulu" diye sallıyor. kadının kukusu sidikliyse değerli pipini değdirmeseydin kardeş...
 • (bkz: #106849596) böyle davrandığın bir kadının ömrün boyu seni sevip sadık olmasını bekliyorsan çok beklersin.

  bir de haklı gibi başlık açmış. olay çok net sen ilgilenmemiş değer vermemişsin kız da bunları yapana gitmiş.verdiği tepkiler de aslında seni istediğini ama senin onun taleplerini karşılamadığın için yaşadığı sancının eseri.

  hayatınıza giren kadınlar anneniz değil, her türlü saçmalığınıza katlanıp ömür boyu sizi bırakmayacaklarını düşünmeniz hata zaten.

  aynı şeyi bekleyen kadınlar için de bu durum geçerli. ilişki bu karşılıklı birbirinizin ruhunu doyurmanız gerekiyor. sen keyfine göre davran, özen gösteme, umursama,ihtiyaçlarını karşılama. sonra vay efendim niye böyle oldu. bu ilişkilerde de böyle evliliklerde de.

  not: söylediğim şeyler karşılıklı aşık taklidi yapıp başkalarıyla takılan kişileri kapsamamaktadır.

  edit: söylemeyi unutmuşum. seviştiği insan hakkında “sidikli kuku”gibi bir ifadeyi kullanmak, kaliteni tamamen ortaya koyuyor zaten. kadın öyle biriyse sen de o kukuya tenezzül edecek kadar rezil birisin. önce kendine saygı duy.
  yine çok sinirlendim ne pis ilişkileriniz var yahu.
  edit1:başlığı açmamış hortlatmış. uyaranlara teşekkürler.
 • külliyen yalandır. kızlar öyle şey yapmaz.

  doğrusu kızların ayrılmadan hemen önce başkasını bulmasıdır.