şükela:  tümü | bugün
1079 entry daha
  • ayrıldıktan sonra değil zaten ayrılmadan buluyorlar. sizden saçma sapan bir sebeple bağları kopardıktan sonra da geri dönmemek üzere gidiyorlar.

bir kadın sevgilisinden maddi ya da manevi daha iyisini bulduğu an gider. yaşanılanların, verilen sözlerin hiçbir önemi olmaz onlar için. ben kandım, yandım siz yanmayın beyler.
  • elde edebilecekleri erkek sayıları çok fazla olduğundan dolayı gerçekleşen durum. biz erkekler zar zor sevgili bulabiliyoruz. ona da çok bağlanıyoruz kadınların ise potansiyel sevgili listesi sürekli güncelleniyor. arkadaşım dedikleri erkeklerden yürümeyen onu ağına düşürmeye çalışmayan yok denecek kadar azdır. erkek milleti aç. ne olursan ol kadınsan hemen gel gibi mevlevi bir paradigmaya sahip olduklarından dolayı günümüz dünyasında yürünülen kadın sayısı çok fazla.

yani benim de potansiyel sevgilim olsa ben de belki böyle bir davranış sergilerdim ama burada çok ahlaksız bir davranış var. bu yeni sevgili sizinle ayrılmadan önce bulunuyor garantileniyor. ilişkinin bitiş süreci de şöyle gerçekleşiyor. yeni limanlara açılmak isteyen kadın saçma sapan davranıp o erkeğe ilişkinin son demlerini zehir ediyor. en olmadık yerlerden en olmadık sorunları cımbızlayıp sunuyorlar. işte bu çok karaktersiz bir davranış. ayrılıyorsan defol git ayrıl yolun açık olsun. gerçekten kafama takmam ancak sırf ayrılmak için yaşanmışlıklara böyle saygısızlık yapma. ya da yap o da umrumda değil.
  • dün gece şahit olduğum durum. barda önümde bulunan çift hararetli bir şekilde kavga ettiler eleman çekip gitti. gecenin sonunda barda kalan kız orada tanıştığı birinle muhabbet edip dans ediyordu. devamını bilmem ama gözümün önünde kırılmış bir rekordur bu
  • çivi çiviyi söker mantığıyla yapılan kaçınılması gereken bir hatadır.
    çivi çiviyi sökmüyor. sökse de çivilerin bıraktığı izler kalıyor ve kalpler delik değişik ve harabe haline gelmiş bir çivi kutusuna dönüşüyor.
    bunun yerine; acınızı yaşayabilecek gücü ve yalnız kalabilme cesaretini gösterin. kendinize zaman verin. ne kendinizi ne de bir başkasını bu şekilde yıpratmayın.