841 entry daha
  • zaten ayrılma eşiğine yakın başkasıyla konuşuyor, onu garantileyince senden ayrılıyor.
    sen merak etme o senin düşünmediğin bir sürü ipneliği aynı anda düşünebilir
  • bunun erkek versiyonu daha seninle birlikteyken başkasını bulur. bi süre ikinizi birlikte idare etmeye falan çalışır.
    kızlar yine ayrılmayı bekliyor. bi de öyle bakmak lazım.
  • birine kolay kolay bağlanmam bağlanırsamda kafamı dinlemem için aylar geçmesi gerekir.
    bana göre yanlış en azından 1 ay uzak durun.kafanızı dinleyin bir kendinize gelin...
  • o öyle olmuyor canım, senin kuyunu kazan meriç sen kuyuya düşer düşmez kızın duygusal karmaşasında onu iyice mal edip kendine bağlıyor. ya da tabii ki pusuda bekleyen başka bir hergele.
  • kaygılı bağlanma sorunu olan bireylerin cinsiyet fark etmeksizin başvurduğu yöntemdir ayrılık acısını başka bedenlerde atlatmak. genelde daha büyük hüsranla sonuçlanır.
  • (bkz: meriç)
  • valla doğru, benim eski hatun da benle başladığı sıralar eski sevgilisi hala "ya nolur bir şans daha" diyordu çocuk farkında değil biz kızla 6 aydır yazışıyoruz.
    tabii ben de sanıyorum ki ilişkisi yok.
    bu durumu öğrenince hatuna bakışım değişmişti, zaten yaz geçince sallamıştım.
  • teknik olarak bitmiş bir ilişkinin arkasından herkes istediğini yapmakta özgürdür. dolu kadehi ters tutun bununla ilgili mademadında çok komik bir şarkısı vardır hatta.
  • piyasadaki arz talep dengesini korma maksatlıdır.
  • ee ne dememizi bekliyorsun aferin iyi halt yedin geçerli sebebin olması bunu yapman manasına gelmiyor yazık kafana.
1585 entry daha
hesabın var mı? giriş yap