• erkek şiddetine teşvik etmekten yargılanması gereken kişinin sıçmığı.
  • bu ünlü eskileri gençken her boku yiyorlar, çeşmelerindeki su bitince kazulete dönüşüyorlar.
  • ortalıklarda yoktu bir süredir. halkın unutma süresi dolunca döndü demek. döndüğü gibi başladı konuşmaya.

coşkun sen de konuşmamalısın diyoruz ama konuşuyorsun, napacaz şimdi?
  • kızına roza ismi koyan bir babanın, o kızın internete bikinili fotoğraf koymasına kızmasına şaşırdım ben.

roza lan bu, üstsüz fotosunu bile koyması lazım. tuğçeler cansular hilaller bikinili fotoğraf koyarken, roza mı koymayacak?

bikinili fotoğraf koymasını istemiyorduysan kızına gülsenur veya fatıma ismini koyacaktın

not: işbu entry şaka amaçlı yazılmıştır, anasının adı cansu veya tuğçe olanlar özelden yazmasın lütfen.

edit: tamam adam süryani anladık amına koyayım ya öff 1500 kişi yazdı, her yazana 10 lira vereceğim yazsam, her yazana vereceğim yazsam bu kadar mesaj gelmezdi.
  • birisi şu adama kızının ders çalışmak için gittiği arkadaşında aslında ders çalışmadığını söylesin.

artık aşalım bunları ya, coşkun beye bi bira söyleyelim arkadaşlar serinlesin.
  • internette bikinili kız fotoğrafı gören erkekler olarak, kadının çıplak teni yerine yalnızca örtülü olan yerlerine bakıyoruz, güvendesiniz, bilginize. o kadar da terbiyeliyiz yani.
  • niye görünce uçkurunuz mu kıpraşıyor? hakim olamıyor musunuz? kontrolünüz yok ve bu derece sapık zihniyetli misiniz? o zaman bence siz instagramda olmamalısınız.
  • belli ki paralar suyunu çekmiş iş lazım kendini hatırlatması lazım o da bu yolu seçmiş
  • sanane ulan benim göz zevkime laf etmeyin. sevmiyosanız takip etmeyin ulan. #bikinilifotoğrafgörmekistiyoruz
  • tercümesi: "kızıma kendi değer yargılarım üzerinden psikolojik şiddet uyguladım, istediğimi yaptırdım, o da üzüldü ama benim tercihlerim kızımın tercihlerinden daha önemli" olan ifade.

hepinizi ben mi eğiteceğim editi: tek tek mesaj atmayın. bir babanın kızı üzerinde söz hakkı kızı yetişkin ise bitmiştir. onun dışında ağlama, sızlanma, küsme, bağrışma gibi bir insanın evladına ceza olarak kullanacağı manipülasyonlarla evladının tercihlerine karışıyor ve onu bir şeyler yapmaya / yapmamaya zorluyorsa orada sağlıksız bir ilişki vardır. bu toplumda çok var bu manipülasyon, aile birimlerinde var, sevgililer, eşler arasında var. kimden gelirse gelsin, eğer biri size ikna olmadığınız bir şeyi sizi mutsuz ederek yaptırıyorsa bu manipülasyondur, duygusal şiddettir, kötüdür, pistir.
hesabın var mı? giriş yap