şükela:  tümü | bugün
  • damat tarafının maddi durumunu hiç düşünmeden sürekli isteme üzerine temellendirilmiş saçma sapan bir davranıştır.

böyle diye diye evliliğinizin ilk 3 senesini düğün borcu ödeyerek geçirme aşamasına geldiniz yine de akıllanmıyorsunuz zilliler.
  • sadece gelinlik satın alırken damada koyar.

- sevgilim 1 gün giyeceksin zaten kiralasak olmaz mı?
    - ama aşkooommm
  • evlilikle ilgili her şeyin fahiş fiyatla satılmasının sebebi. nasıl olsa bu kezbanlar buna 10 katı fiyat da çektirsem aldırır diyorlar. çünkü kezban bencildir.
  • bu sebeplerden aseksüel olan nice yağız delikanlı tanıyorum. bak kıvanç tatlıtuğ kenan imirzalıoğlu vs. evleniyor mu? (türk kızlarının %95 aşık olduğu kümeyi topladım iki isimle)

sordunuz mu niye evlenmiyorlar? onlar çoluk çocuk istemiyor mu sanıyorsunuz? malesef kızlar. sizin bu "ama bir kez evleniyorum!!!111" tripleriniz yüzünden hep.
  • kızların isteklerine saygı duymakla bir gelinliğe 6 bin lira bayılmak arasındaki ince çizgiyi ayırt edemeyen kezbanlar tarafından savunulan durum.
  • abartmamak şartıyla haklı olunan şımarıklık.
  • hiçbir zaman yaşamadığım davranış. 10 yıl önce evlenirken eşim gereksiz ve pahalı hiç masraf yaptırmadı. hatta bazı şeyleri ben söylediğimde "ne gerek var, acil ihtiyacımızı alırız" derdi.
  • kusursuzlukla hanzoluğu karıştıran zihniyetin şımarıklığıdır. paran varsa nereye gidiyosan ne yapıyosan yap. ama sırf bana kaçmıyo diye de bi gün giyeceğin gelinliğe boka püsüre zilyon lira verdirtiyosan orada ipnelik ararım. allahıma bin şükür ben yaşamadım eşim gereksiz hiç bir masrafa sokmadı. çevremde yaşayan insanlar var şimdi deli gibi borç ödüyolar bu durum evliliklerine de yansımış
    tipik kezban sendromu işte. hepiniz prensessiniz ya hımmıaa.
  • (bkz: #43628818)

kendini prenses sanmaktan ve rüya gibi düğün yapma isteğinden mütevellit yapar bunu.

asdfpjsdfksjdf diye gülmek lazım gelir.
    türk kızından prenses mi olur lan??