şükela:  tümü | bugün
  • on numara tespit.
    erkeklerin yaklaşımı genelde soytarılık düzeyinde olduğundan kadınların beklentisi de bu yönde oluyor, doğal olarak. şikayet etmemek lazım.
  • kızların hemen hemen her ortamda ön plana çıkmak istemeleri, ilgi manyağı olmalarından mütevellit durumdur. erkekler kadınlara hizmet için varmış gibi davranırlar bir de. hele ki onun beğendiğini (ne olursa olsun) beğenmezseniz zevksiz herifin tekisinizdir. e kızlar bencillikleriyle meşhurdurlar zaten. sen onun işine yaradığın için senin arkadaşındır ya zaten.
  • narsistik kişilik bozukluğunu işaret eden, ekseriyetle karşı karşıya geldiğim tavır
  • süper tespit olmuştur. kızlar, kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlarmış derler, utanmadan. biz de gerizekalı değiliz, bizi güldüren kızlardan hoşlanırız.
  • sevgilisini duygularında esas oyuncu hissetmek isteyen kadın tavrı.
    türevleri de mevcuttur; hadi beni güldür, hadi beni ağlat, hadi beni affet, hadi beni öldür.
  • ilk entryi yazan arkadaş uzun zamandır gördüğüm en başarılı tespite imza atmıştır.

bu durumdan ötürü başı ağrımış tüm erkek yoldaşlarıma selam olsun. sizin göreviniz bu değil arkadaşlar, olmamalı. tabii ki sevgi paylaşmak, yardımlaşmaktır fakat erkek için bu bir görev haline getirilmeye çalışılırken, kadın için "uff işte bir şeyin yok senin" tavrı oluyorsa ortada büyük bir hata vardır.

kendisi için sizi hiç yerine koymaya çalışanlar uzun vadede kaybetmeye mahkumdur ne yazık ki.
  • amsalak erkekler olduğu müddetçe devam edecek tavır.
  • valla bir çok kız tribini bu loser ekşici başlıklarından öğrendim ben. bak bu da bir diğeri. ben size gerçeği söyleyeyim beyler. o kadar evlat olsa sevilmez, amsalak ve şaklaban ruhlu tiplersiniz ki kızlarda direk tipinizi sikeyim demiyor da böyle dolaylı yollardan triplerle size gerekli mesajı vermeye çalışıyor. o kezban şöyle böyle dediğiniz kızlar bana niye denk gelmiyor bir türlü? ben de türk kızlarıyla beraberim ve karşılıklı saygılı, olgun, kaliteli davranışlarla yürüttüğum ilişkilerim oluyor. başta da dediğim gibi sorun onlarda değil sizde.

yazımı bu içeriğe uyan bir atasözüyle bitirmek istiyorum;

(bkz: at sahibine göre kişner)

(teşbihte hata olmaz yanlış anlaşılmasın.)