şükela:  tümü | bugün
  • kadınların erkek arkadaşı, sevgili, koca farketmeksizin yaptığı en büyük hata.
    bencil bir kadın dünyasının yansımalarından sadece biri, sen bir erkek olarak kadının canı sıkılıyorsa sebebini bulmalısın,onu rahatlatmalısın onla konuşmalısın, senin de moralin bozuk olmamalı,

esasen hiçbir erkek sevdiği kadını canı sıkkın, morali bozuk halde görmek istemez zaten, elinden gelenin en iyisini de yapmaya çalışır da ama bazen kadınlar sevgililerine/eşlerine erkeğin tek yaşam amacı kadının sıkıntısını geçirmek tarzında davranıyorlar ya, işte o zaman kadınlardan soğuyorsun.
    he bir de bir erkek olarak canın sıkkınsa ve sen bunu söylersen verdikleri cevap şudur:

-uff kendine gel artık, bu ne ya hadi gül, somurtma. !?!?
  • on numara tespit.
    erkeklerin yaklaşımı genelde soytarılık düzeyinde olduğundan kadınların beklentisi de bu yönde oluyor, doğal olarak. şikayet etmemek lazım.
  • kızların hemen hemen her ortamda ön plana çıkmak istemeleri, ilgi manyağı olmalarından mütevellit durumdur. erkekler kadınlara hizmet için varmış gibi davranırlar bir de. hele ki onun beğendiğini (ne olursa olsun) beğenmezseniz zevksiz herifin tekisinizdir. e kızlar bencillikleriyle meşhurdurlar zaten. sen onun işine yaradığın için senin arkadaşındır ya zaten.
  • narsistik kişilik bozukluğunu işaret eden, ekseriyetle karşı karşıya geldiğim tavır
  • süper tespit olmuştur. kızlar, kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlarmış derler, utanmadan. biz de gerizekalı değiliz, bizi güldüren kızlardan hoşlanırız.
  • sevgilisini duygularında esas oyuncu hissetmek isteyen kadın tavrı.
    türevleri de mevcuttur; hadi beni güldür, hadi beni ağlat, hadi beni affet, hadi beni öldür.
  • ilk entryi yazan arkadaş uzun zamandır gördüğüm en başarılı tespite imza atmıştır.

bu durumdan ötürü başı ağrımış tüm erkek yoldaşlarıma selam olsun. sizin göreviniz bu değil arkadaşlar, olmamalı. tabii ki sevgi paylaşmak, yardımlaşmaktır fakat erkek için bu bir görev haline getirilmeye çalışılırken, kadın için "uff işte bir şeyin yok senin" tavrı oluyorsa ortada büyük bir hata vardır.

kendisi için sizi hiç yerine koymaya çalışanlar uzun vadede kaybetmeye mahkumdur ne yazık ki.
  • amsalak erkekler olduğu müddetçe devam edecek tavır.