• yoo kızmadım
  • telefonumun şarjı bitmişti, bende garsona verdim şarja takmaları için, aşkım duymamışım.

evet sözlük belki doğru olabilir ama bir tüyo
    eğer bir telefonun şarjı bitmiş ise, "aradığınız aboneye ulaşılamamaktadır" diyen o seksi sesli kız bir süre süren sessizlikten sonra konuşmaktadır.

yok eğer şarjı bitmemiş telefonu kendi kapatmış ise, "aradığınız aboneye ulaşılamıyor" diyen seksi kızı hemen duyarsınız.

bunun nedeni telefon kapatıldığı anda sizin farkınızda bile olmadığı bir özelliği nedeniyle telefon gsm firmasına abone telefonunu kapadı en son şu bazda idi diye sinyal yollar. ama pilin çıkması veya şarjın bitmesi durumunda sinyali yollayamaz.

yani eğer kız arkadaşınızı aradığınızda o seksi sesli kız hemen "aradığınız aboneye ulaşılamamaktadır" demekte ise

sorun hatlarda değil, kız arkadaşınızın yediği haltlardadır.
  • sen ikincisin
  • -yoldayım geliyorum..(evde)
    (bkz: kendimden biliyorum)

edit:debe olmuş ouuu
  • -öğretmenim ödev vermedi bugün.

benim kızın en çok söylediği bu, napayım..
  • ehi ehi dur yapma... kopegim ayagimi yaliyo da.
  • hiçbirini okumak istemediğim entrylerdir.

okudukça "o da mı yalandı lan?" diye paranoyaya bağlarım anasını satim. bilmemek daha iyi bazen :(
  • kendilerine söyledikleri yalanlardır...
    hayır kızım, o kadar da iyi kalpli değilsin.
    hayır kimsenin mutluluğunu falan istemiyorsun...
    hayır birinin saf sevgisi sana yetmeyecek...
    istediğin bir sürü şey var ama okumadın, çalışmadın, çalışmaya da niyetin yok. biri istediğin şeyleri senin yerine elde etsin istiyorsun...
    hayır o adamla sevdiğin için değil, evlenmek için evleniyorsun...
    kiminle evlendiğin değil, nerede düğün yaptığın, nereye balayına gittiğin daha önemli...
    kocandan-nişanlından-sevgilinden nefret ediyorsun ama bunun nedenini kendin de bilmiyorsun...
    çünkü birini sevip peşinden gitmedin, peşinden koşanlar arasında seçim yaptın sadece...
    şimdi sevmediğin adamın sevmediğin hallerine katlanmak zorundasın...
    çünkü hayatın boyunca el-alem için, el-alem ne der diye yaşadın, bundan sonra da aksini yapmaya cesaretin yok...
  • * bir süre görüşmeyelim. kafamızı toplayalım...

meali : aklım o çocukta kaldı. onla deneyeyim. olmazsa sana geri dönerim.

* ayrılalım. bir süre ikimizde kendi hayatımıza bakalım. bir gün yeniden bir araya gelebilir. belki de evleniriz. olacağı varsa zaten engelleyemeyiz bunu.

meali : ben şu sırada bekleyenlerle bir süre deneyeyim, ama sen de gitme bir yere, ıslık çaldığımda geri gel.
hesabın var mı? giriş yap