1. kadınlara saygı gösterince götlerinin kalktığını düşünen bir takım insan evlatlarının delicesine karşı çıktıkları erkektir. hayır kalkmaması gereken bir şey var, orası kesin de; kadınların götü değil. anladın sen onu.
  2. çirkin kızlara prenses muamelesi yapıp, peşinde koşan, kaprislerini çeken erkektir. affedilmez hata yapmaktadır. kız güzel olsa içim yanmaz demiyorum, zira güzel kızın götünü kaldırma diye bi durum yoktur. güzel kızın götü doğuştan kalkıktır zaten. allah kaldırmıştır onları, kul ne yapsın.
  3. her kız istisnasız bunu ister her erkekte (sen olmasanda bunu yapacak illaki olur ) bunu yapmak zorundadır .eee bişeyler vereceksinki bişeyler alabilesin (sonuç olarak burda bir mal alış verisi gibi düşünür iktisadi olarak olaya yaklaşırsak ipler erkektedir kullanmayı bilmek lazım talep arzı yaratır sonuç olarak :)
  4. beyinsiz erkeğin götünü kaldırmak için uğraştığını gören sözüm ona zeki! kızlar da kendilerine kezban denildiğinde lütfen çemkirmesin. sonra auuuvv diyorsunuz, na işte bundan kelli!
  5. genelde kimse tarafından götü kaldırılmayan kızlar tarafından tespit ve tenkit edilirler.