şükela:  tümü | bugün
 • kızların içki içmesi, dibi delik torbaya su doldurmaya benzer. içerler ve işerler.
 • erkeklerin icki icmesi ile cok benzerlik gosterir aynen onlar gibi dibi delik torbaya su doldurmaya benzer, icerler ve iserler...
 • kızların kendi tercihleriyle alakalı bir durumdur, içerler ya da içmezler. seni sikmemle sonuçlanacak bir sürecin başındayız gibi bi bakınızla ilişkilendirilebilse de göt olmak kız- erkek ayrımına göre değil, insanın bünyesi ve kendini bilmesine göre değerlendirmelidir.
 • eğer bunu zerafetle yaparak daha seksi, şirin, sevimli olabiliyorsa, sizi kendine hayran bırakabilecek bir olaydır.
  elinde şarap kadehiyle loş ışıkta yüzü bir heykelin silüeti gibi görünen güzel kızımız, içkinin de etkisiyle rahat kahkahalar atabilecek, arkasına gizlendiği maskesini biraz olsun indirebilecek kıvama gelebilir. onun bu doğallığı gözünüze daha da güzel görünmesine sebep olur. hele hele burnunun kızarması, biraz başının dönmesi, hareketlerindeki yavaşlık ve muhabbetindeki koyuluk oturup seyredilmeye şayan hale gelir. gecenin sonunda ise kendini savunmasız ve güçsüz hissedeceğinden seks yapmak yerine size sokulup uyumayı tercih edecektir. bu durumda karşınızdaki kızdan daha az içerek böylesine muhateşem bir tecrübeyi edinme fırsatını kaçırmayın derim ben.
 • aman yelkenleri indirmeyeyim manasız gerginliğinden kurtulmaları için bire birdir. fakat genelde serçe yudumları alırlar içkilerden ki yakınlaşmaya layık görülmeyen muhataba can sıkıcı bir saime kadın namusluluğu taslayabilsinler.
 • kendilerini kaybetmeyecek derecede bildik bir insanın yanında birer duble içilebilir.

  içki içerken dozunu fazla kaçırdıktan sonra kendilerini kaybeden kızların yanındaki
  erkekler eğer kötü niyetliyse sabahleyin hiç ummadıkları vaziyette uykudan uyanabilirler.

  sarhoş kızın düştüğü haller
 • kadıköy'de bazen gördüğüm ve üzüldüğüm durumdur.hatta bizim mahalleden bir hatunuda burda görmüştüm hani epey bi içim burkulmuştu.kız cidden su gibi çok ama çok güzel.elinde bira şişesi yanında avını düşürmüş bir tilki ile muhabbet ediyordu.iki sene sonra gördüğümde kız çökmüş suratı asık ve o güzel tebessümler gidip somurtkan bir yüz ifadesi gelmişti.bunu alkole bağlamak elbet saçma olur ama işte sürekli içince ne güzellik kalıyor nede sağlık.