şükela:  tümü | bugün
 • erkeklerin icki icmesi ile cok benzerlik gosterir aynen onlar gibi dibi delik torbaya su doldurmaya benzer, icerler ve iserler...
 • kızların kendi tercihleriyle alakalı bir durumdur, içerler ya da içmezler. seni sikmemle sonuçlanacak bir sürecin başındayız gibi bi bakınızla ilişkilendirilebilse de göt olmak kız- erkek ayrımına göre değil, insanın bünyesi ve kendini bilmesine göre değerlendirmelidir.
 • eğer bunu zerafetle yaparak daha seksi, şirin, sevimli olabiliyorsa, sizi kendine hayran bırakabilecek bir olaydır.
  elinde şarap kadehiyle loş ışıkta yüzü bir heykelin silüeti gibi görünen güzel kızımız, içkinin de etkisiyle rahat kahkahalar atabilecek, arkasına gizlendiği maskesini biraz olsun indirebilecek kıvama gelebilir. onun bu doğallığı gözünüze daha da güzel görünmesine sebep olur. hele hele burnunun kızarması, biraz başının dönmesi, hareketlerindeki yavaşlık ve muhabbetindeki koyuluk oturup seyredilmeye şayan hale gelir. gecenin sonunda ise kendini savunmasız ve güçsüz hissedeceğinden seks yapmak yerine size sokulup uyumayı tercih edecektir. bu durumda karşınızdaki kızdan daha az içerek böylesine muhateşem bir tecrübeyi edinme fırsatını kaçırmayın derim ben.
 • aman yelkenleri indirmeyeyim manasız gerginliğinden kurtulmaları için bire birdir. fakat genelde serçe yudumları alırlar içkilerden ki yakınlaşmaya layık görülmeyen muhataba can sıkıcı bir saime kadın namusluluğu taslayabilsinler.
 • kendilerini kaybetmeyecek derecede bildik bir insanın yanında birer duble içilebilir.

  içki içerken dozunu fazla kaçırdıktan sonra kendilerini kaybeden kızların yanındaki
  erkekler eğer kötü niyetliyse sabahleyin hiç ummadıkları vaziyette uykudan uyanabilirler.

  sarhoş kızın düştüğü haller
 • kadıköy'de bazen gördüğüm ve üzüldüğüm durumdur.hatta bizim mahalleden bir hatunuda burda görmüştüm hani epey bi içim burkulmuştu.kız cidden su gibi çok ama çok güzel.elinde bira şişesi yanında avını düşürmüş bir tilki ile muhabbet ediyordu.iki sene sonra gördüğümde kız çökmüş suratı asık ve o güzel tebessümler gidip somurtkan bir yüz ifadesi gelmişti.bunu alkole bağlamak elbet saçma olur ama işte sürekli içince ne güzellik kalıyor nede sağlık.
 • kızların içki içmesinin, erkeklerin içki içmesinden farkı yoktur aslında. (burada tanımlanması gereken ilk şey "içki içmek". içki içmek, toplumumuzda alkollü içecek içmek olarak kullanılır yaygın olarak. ancak içki eşit değildir alkollü içecek. içki eşittir içecek. ancak tanımın devamında, toplumumuzda yaygın olarak kullanıldığı şekilde "alkollü içki içmek" şeklinde kullanılacaktır içki içmek)

  kişilik, medeniyet ve alışkanlıklarla ilgili bir durumdur bu.

  erkek arkadaşı ile içki içerken, arkadaşının videosunu çekip, "bak nasıl maymun oldu" diye diğer arkadaşlarına gösteren erkek primatla; bir kızla içki içip, kızı nasıl yatağa attığını anlatan şerefsizin farkı yoktur aslında. çünkü rakı (yani genel anlamı ile içki veya arak) masasında olanlar rakı masasında, yatakta olanlar ise yatakta kalmalıdır. bu olgunluğa erişememiş insanla (hemcinsim olsa da) bırakın içki masasını, kantin masasında bile oturulmaz. bu tipe bir kız tarafından "verilen" de en fazla selam olur.

  bu tipler sonra bir de "türk kızları niye kezban?" diye sorarlar.

  (bkz: hatuna içki içirmek)'çilere ithafen, william shakespeare'den gelsin: alcohol provokes desire... but, takes away the performance. içip, alkolün etkisi ile sızmış, jöle gibi yatan kızla "seviştiğini" sanıyorsan çok yanlış gelmişsin.