şükela:  tümü | bugün
  • belki de ilgi çekmek yerine sadece beğendikleri içim giyorlardır? burada gelip renkleri ve zevkleri mi tartışacağız, yoksa her fırsatta ne giyerse giysin asla erkek ırkına yaranamayan kadınları mı? tabii ki kadınları tartışacaksınız, çünkü başka derdiniz yok. modadan anlamıyormuş, bak sen hele hele.

edit: başlık bana kalmış.
    başlığı açan arkadaş bir paragraf boyunca ilgi çekmek için neler neler yaptıklarını söylemişti fakat neden bilmiyorum, silmiş. varsa ekran görüntüsü alan, bana yollasın da ekleyelim şuraya bir yere.
  • tam bir keko düşüncesi.

tabii ki ilgi çekmek istiyorlar, sen de istiyorsun ki böyle bir başlık açtın.

ilgi çekmek insan doğasında var olan sağlıklı bir içgüdüdür.

sen abuk subuk dini ve toplumsal geleneklerle beynini çöplüğe çevirdin diye herkes aynısını yapmak zorunda değil.
  • nerede bol ve güzel giyinen bir kadın görsem toroslarda nesli tükenmiş bilinen bir dağ aslanı görmüş gibi oluyorum amk. hepsi aynı. hepsi dar, açık. çok garip bi hal aldılar. gerek var mı bu kadar aynı ve açık giyinmeye anlamıyorum.
  • değil.

onlar iyi hissetmek için giyinirler.
  • ben erkek halimle ilgi çekmek için giyimime özen gösteriyorum. bazen takım elbisede çeşitli trickler yaparak, bazen de tişörtün kollarını kıvırarak daha seksi bir görüntü elde etmeye çalışıyorum. yani demem odur ki, güzelliği olan güzelliğini göstermek ister, bunda da herhangi bir problem yoktur.

şayet açık giyinen kadın, güzelliğini ve seksiliğini başkalarının erkek arkadaş ya da eşlerini elinden almak için kullanıyorsa, işte o zaman ahlaki açıdan sorgulanma hakkı doğar. onu da gene biz değil muhatapları sorgulayabilir.
  • popüler kültürün dışı hoş içi boş insan pompalama amacının gerçekleşmesi durumudur. emperyalizmle beraber paralel büyüyen simbiyotik bir akımdır.

bu filtre manyağı kadınlarla muhabbet etmektense 10 yaşındaki yeğenimle muhabbet etmeyi tercih ederim. zira ilgi çekmek için açık giyinen kadınların görsel tatminden başka tatminkarlık hissettirecek alanı inanılmaz derecede dardır. oysa yeğenim en azından çocuk psikolojisi hakkında bana davranışlarıyla bilgi aktarımı yapabilir. bu kadınların vitrin mankeninden tek farkı nefes alabiliyor olmaları. ve toplum olarak nefes alsın yeter diyen öyle çok insan var ki türlerinin sayısı yükselen bir grafik sergilemektedir. yarış büyüdükçe ıq seviyeleri düşmektedir çünkü başkasının onayını almak tek gayeleri olmuştur; başkaları da kim olduğu belirsiz botlardır.

insan etrafındaki beş insanın ortalamasıdır ve bu insanların çevresi bu ilgi budalalarıyla ve bu budalaları maddi ve manevi fonlayan hanzolarla doludur. iki ile ikiyi topladığında dört etmesi kadar nettir bu (içinde bulunduğumuz alem dahilinde).

zeki insanlar bu dünyanın farkında çocuk yapmıyorlar. zırt pırt çocuk yapanların durumu ortada. tabii ki istisnaları tenzih ediyorum. böyle olunca bu çocuk yapanlar yetiştiremiyorlar çocuklarını, duyusal ve beceri motoru zayıf bireyler kazandırıyorlar topluma - kaybettiriyorlar mı demeliydim yoksa ? - ilgi açlığı da burdan doğuyor aslında.

bu kadınların turnusolu sosyal medyada geçirdiği zaman süresidir. günde 2 saatten fazla ekranını bu mecra ile meşgul eden kadın net ilgi budalasıdır.

edit : olum mal mısınız siz? ben kapansınlar açık gezmesinler tarzında bir şey yazmış mıyım bakın bir? bütün açık giyinen kadınlar böyledir demiş miyim? ilgi çekmek için açık giyinen kadın demişim hala isteyen istediğini giyer, afganlardan farkın yok, gizli suri vs tarzında geviş getirmişsiniz hiç mi okuduğunu anlama yetisi yok sizde? ben işi gücü bırakmış bir elinde ayna bir elinde cımbız takılan, eline en son lisede ders kitabı değmiş, bedenini metalaştırmış ilgi budalaları hakkında yorum yapıyorum. diyorum ki bütün yatırımlarını dış görünüşlerine yapmışlar ve bütün egolarını bununla doyuruyorlar. bitti bu kadar ya ne uzattınız amk.
  • kendilerini nasıl rahat hissediyorlarsa öyle giyiniyorlar. senin duygularının, nasıl hissettiğinin, neyi beğenip neyi beğenmediğinin onların umurlarında bile olmadığının farkında olmalısın bence.
  • mesela külotlu çorabın üst kısmını göstererek dolaşan chubby kızlar göz kanatıyor gerçekten.
  • buna düşen bir kitle oldukça devam edecektir. işin garibi düştükleri gibi bir de şikayet ederler.

uçkurunuza sahip olun da prim vermeyin o zaman. her açana bakıp sonra da "vicitlirini sirgiliyirik dikkit çikmiyi çilişiyilir." e senin dikkatini çekmişler işte, irade sahibi olsaydın eleştirdiğin insanlarla ilgilenmezdin.
  • her sene daha da açıldığını gözlemlemekteyim. eskiden askılı body -diz hizası etek dekolte şimdi yerini göğüslerin yarısının açıldığı askılı body ve göt lobunun gözüktüğü mini eteklere bırakmış. bir iki yıl sonra göğüslerin tamamı açılıp götün yarısı da gözükürse şaşırmayın derim.
    ben kız olsaydım bir kere dekolte giyinmezdim. karşımdakinin zekamı ve karakterimi beğenmesini isterdim fiziğimi değil. çünkü fizik eninde sonunda bozulmaya başlayacaktır ancak zeka ve karakter ebedidir.
    kızlar bu kadar açık saçık giyindikten sonra erkekler onlara cinsellik amaçlı yaklaşınca da sapık diye yaftalıyorlar. yahu kardeşim madem fiziğinle öne çıkmak istemiyorsun o zaman kariyer yap , iş hayatında başarılar edin , genel kültürünle öne çık. cafede her kız makyaj , kıyafet konuşuyor.yahu hiç mi siyaset seni ilgilendirmiyor hiç mi sinema, edebiyat, kitap, belgesel zevkin yok.varsa yoksa giyim-kusam. elbette herkes dilediği gibi giyinmekte özgürdür ama erkek cinsel organıni belli eden slip mayo giydiğinde ayıplaniyorken, kadın giyerken özgürlük oluyor.ha pardon kadin-erkek eşitti (!).ozgurlugu zihni olarak algilamaliyken nedense salt şekilsel olarak algılıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap