şükela:  tümü | bugün
  • kızlarımızın ısrarla telefonlarını çanta veya ceplerine koymaması durumudur. normal zamanda bariz bı sıkıntı yaratmasa da toplu taşımada bu yüzden dengesini sağlayamayanlar, telefonu zırt pırt yerlere düşürenler derken martı yemlemek isterken telefonu denize atanı bile görmüş olduk.
    cinsiyetçi bir amaçla yazmadım lakin bu ısrarın sebebini de çok merak ediyorum. hani giydiğiniz taytların cebi yok veya pantolonlarınızın cepleri de fazla küçük anladık. peki abi kocaman çantalar taşıyorsunuz. onlar ne işe yarıyor?
  • hiç bayan çantası içi görmemiş yazar hezeyanı içeren başlık.

dostum oraya telefon değil, sen girsen kaybolursun.
  • sebebi;
    giydikleri kot pantolonları o kadar dar ki,ceplerinde telefonun gerebileceği kadar bir esneklik bile yok.
    evet ben bir yobazım.
    şaka lan şaka...
  • ben de istemiyorum telefonum elimde olsun ama çoğu zaman cebi olmuyor giydiğim kıyafetlerin çantalarım da genelde küçük. başka bir yol kalmıyor haliyle. herhangi bir inat ya da gayret yok .
  • genelde telefonumu bir yerlerde unuttuğum için ve de telefon çaldırmak/kaybetmek bizim ailede sıkça rastlanan bir durum olduğu için elimde taşıyorum telefonumu. hoş, bana kalsa her şeyi elimde taşırım siz o çantada cüzdan, anahtar vs. bulmanın ne derece zor bir şey olduğunu biliyor musunuz???
  • kadın kıyafetlerinin sizin sandığınızın aksine kocaman kocaman cepleri olmaz hele bir de benim gibi elinizden büyük bir telefonunuz varsa hiçbir cebe sığmaz zaten. neden çantanızda taşımıyosunuz derseniz de o da pratik değil. çantaya koymak da sorun mesela telefonum çaldığında çantamdaysa şayet bulana kadar kapanıyor. dolayısıyla en mantıklısı elde taşımak.
  • çakmak cebi kadar ceplerine tablet kadar telefonu sığdıramadıkları için olsa gerek...

aman ablacım dikkat, düşürmeden lütfen!
  • göt cebinde taşımalarından iyidir.
  • napalım abi göt cebine sokma elinde tutma götümüze mi sokalım napalım?