şükela:  tümü | bugün
  • daha o zamanlardan paranın ve para kazanmanın önemli birşey olduğunun farkındaydık. o yüzden hep meslekle ilgili hayaller kurulurdu. en popüler olanları ise öğretmen yada hemşire olmak.
  • vampir olmak. oldum da. yas 12 falan o zamanlar anlamiyoruz tabi ama simdi dusunuyorum da okulun ilk drag kingi olmusum resmen ahaha kont dracula. *
  • çoğu şeyin renginin pembe olduğu bir dünyadır genelde,yaşına göre tabi.
  • italyan mafyasi gibi enteresan islere bulasmis bi sulalemin olmasi, italyan olup italyan aksaniyla ingilizce konusmak, ajan olmak, gorunmez olmak...
  • ülke bir savaşa giriyordu ve ben de atatürk gibi ülkeyi kurtarıyordum. hatta soy adımı anatürk yapıyorlardı. bende yaşlanmış bir şekilde halkıma öğütler veriyordum.
    biraz daha büyüyünce insanlara büyüyünce anatürk olacağım diyemediğimden cumhurbaşkanı olacağım dedim ve o dönem siyasi gazete küpürlerini biriktiriyordum. taki lise sınavından iyi bir sonuç alıp fen lisesine postalanana kadar. sayısalcı oldum a dostlar!
  • hep üstü açık, kırmızı bir amerikan arabası hayali kurardım, küçükken de erkek fatmaydım.
  • sırasıyla polis, öğretmen, doktor, hukukçu olmak. sonuncusunda karar kıldım sözlük.
  • lisede okumak.
    evet hayalim bu idi. en küçüktüm ve ailede liseye başlayana bir acayip hava gelirdi. giyim saç baş bakışlar özgüven... topyekün değişirdi her şey.

harvard'da master yapanda görmedim o havayı.