şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: get a life)
  • hanımkızlarımızın hoşlandıkları beyefendiye duygularını belli etmekten korkup, kamuflaj amacıyla giriştikleri aktivite.
  • bayan akilliysa bir kac tane adama hic uymayan kiz ayarlar, erkegin asil bayan disindaki kizlardan kendisine hayir gelmeyecegini dusunmesini saglamaya calisir. boylece sonunda istedigi erkegi elde edecektir hatta erkegi kendisinden baska bir kizla asla olamayacagina inandiracaktir* *
  • yakın bi arkadasa asık olunması durumunda, acılamamaktan, alınabilecek hayır cevabından, bozulacak olan arkadaslıktan..* korkan hafiften mazosist hatun kisinin, baskasıyla birlikte olursa unuturum onu heralde, mantıgından hareketle gerceklestirdigi bir kendine eziyet durumu..
  • belki de "hayır ayşe'yi fatma'yı değil, seni istiyorum pakize!" ünlemini duymaya yönelik bir kumardır bu, kim bilir.
  • kendini sevdiği erkeğe layık görmez ve "bari iyi bir kızla çıksın üzülmesin" kafasındadır. nerden mi biliyorum? nah söylerim.

edit : oğlum profil resmime baksaydınız yazmadan önce bari. evinize vidanjör girsin.
  • kadınları tanımayan bir adam zırvası.

hicbir ama hicbir kadın sevdiği bir adama bir başkasını ayarlamaz, bırak sevmeyi azıcık gönlü kaydıysa bile yedeğine almak için elinden geleni yapar. ve yine hiçbir ama hiçbir kadın ben bu adama layık değilim diye düşünmez. belli ki hatunun biri bu adamı yemiş hem de tertemiz, harika yemiş.

bir de gelmiş yazmış ya bunu. he yavrum he kadınlar sevdikleri adamlara hatun ayarlarlar. öyle de meleklerdir.