• “kızlar istiyor ki erkek orada burda, nasıl siktiğini anlatmasın” deyip ekşide ağlata ağlata siktiğini başlık açarak anlatmak.
  • (bkz: abi al bi snickers ye)

senin gibi bi herifle seviştiklerine göre harbiden bulamıyorlar demek.
  • durun kavga etmeyin!!

bir kadın olarak çok kıymetli görüşlerimi size aktarmaya geldim. biliyorum uzun zamandır yollarımı gözlüyorsunuz. *

sizin kafanızda nasıl bir fantastik dünya hakim bilemiyorum ama böyle bir şey var gerçekten.

uzun bir ilişkiden çıkıldığında yedekleme yapmayan bir kadın “lök” diye kalabiliyor gayet de.

iş çevresini baştan eliyorum, zira çok muhteşem seviştiğimizi herkesin bilmesine gerek yok;)

sosyalleşmeyi çok sevmeyen bir kadınsa orda da şansı yok.

hadi diyelim hormonları tavan yaptı, sevgililikten falan vazgeçti. sadece seks yapmak istiyor ve internette şansını denemeye karar verdi.

ben bu aşamaya kadar geldiysem arayacağım bir kaç şart olur:

hijyen
    eli yüzü düzgünlük
    kadını bu yaptığından dolayı aşağılamayacak veya en azından bunu hissettirmeyecek bir bilinç

yüzyüze gelindiğinde frekansın tutması kalır geriye.

bunları bulmak için de belki onlarca kişiyle yazışıp buluşmak gerekir ki bu bence çok enerji isteyen bir iş. sen beğeneceksin, o beğenecek de ohoooo. gider paşa paşa mastürbasyonumu yaparım. ohh missss.

neyse ki ben buldum, bulduğumu da kaptım. eveeet, gökten üç yarrak düşmüş. biri yazana, biri okuyana, biri de sevişecek erkek bulamayan kızaaa. *
  • esasında bu, cinsiyetlerden bağımsız olarak insanların kendi kültür seviyelerine denk insan bulamaması durumu.

daha erkekler bile muhabbetine dayanabilecekleri erkek bulamıyor, kadınlar nasıl daha yakın ilişki kuracakları adamı bulsun?
    (mesela yakın arkadaşlar arasında mecburen birinin iş arkadaşı, kuzeni vs. gelecek oluyor ve burun kıvırıyoruz ki popülasyonun 80%’i böyle.)

veya aynı şekilde kadınların da doğru düzgün vakit geçirip güvenebilecekleri kadın arkadaş sayıları bir elin parmağını geçmiyor. yıllardır kız kardeşimin ve arkadaşlarımın çevresinden bizzat gözlemleme şansım oldu. yanlarına gelip gidenlerin şuurları yok, tüm hayatları dedikodu ve mümkünse squat olmuş, bu kadar. yani erkeklerin de yakın ilişki kuracakları kadın bulmaları oldukça zor.

eskiden “razı olmak” vardı.
    artık yok, artık “sonsuz seçenekler arasından seçmek” yani mükemmeliyetçilik var, o nedenle eş seçiminde bu kadar sıkıntı yaşanıyor.

ancak toplam faydaya bakarsak, bunun dünyanın genel huzuru ve gelecek nesillerin mutluluğu için daha yararlı olduğuna eminim (diğer faktörlerden arındırılmış veriler ile).

edit: imla
  • konu doğru, yaklaşım yanlış. böyle bir gerçek vardır, inkar edilemez. hepsinde bulunan ortak nokta gazete ilanlarında yazan şu kalıp : "gizliliğe önem veren dürüst güvenilir erkek"

bir kadın kemikleşmiş arkadaş ortamında bulunan birisiyle kolay kolay sevgili olamaz, fuck buddy olamaz, grubun içine edileceğini bilir, en iyi ihtimalle dışlanacağını bilir. ağzınızı sıkı tutacağınızı bilirse belki bir şansınız olur.

sevgilisi olan birisi veya evli birisi aldatma limitlerine gelmiş ve sadece bir kıvılcım bekliyorsa gene o güveni almadan adım atmaz. başına gelebilecek olanlar oldukça korkutucu. karşısındaki kişi sevgilisine ve eşine haber vermekle tehdit edip rızası dışında birlikte olmaya çalışabilir, habersizce görüntülerini alıp tehdit edebilir. en kötüsü ise tam bitti derken yeni bir düzen kurmaya çalışırken tekrar tekrar aynı şeyleri yaşatabilir.

psikopat birisi karşısına çıkabilir , kadın tarafı 3-5 gönül eğlendirmek isterken başına bela olup sümük gibi yapışan bir erkeğe denk gelebilir.

at sahibine göre kişner, eğer doğru sinyalleri tespit edip buna uygun davranabiliyorsanız siz de şirinleri görebilirsiniz.
  • bu ülkede kadın olmak, büyük bedeller ödemek anlamına geliyor.

hoşuna giden veya sevdiğin biri ile sevişiyorsun, adın kötüye çıkıyor, adamların masalarında meze oluyorsun;

hayır diyorsun, bu sefer de kezban veya soğuk olarak damgalıyorlar.

kadınlar da insan. kadınlar da sevişir. onlar da zevk alır. bu normal. asıl normal olmayan, sevişmek gibi insani bir eylemi gerçekleştiren kadını ezerken, bu eylemin diğer öznesi olan erkeğe üstünlük atfetmek. "karıyı nasıl da siktin/m ama". kafa bu gerçekten de. kadın ile erkek arasındaki en insani yakınlaşma ve paylaşım, kaba bir penetrasyona, sikişe indirgeniyor. (bunun burjuva-liberal feminist kesimlerdeki lümpen yansıması da "ammak". sevgili feminist dostlar; hadi, eril olarak adlandırdığınız cins bir hata yapıyor ve insanca bir eylemi "sikişmek" adı altında hayvanlaştırıyor, size ne oluyor?? sevişmek diyemiyor musunuz? aynı hayvanlığın kadıncasını üretmek de bir tür lümpenlik, aynı yozlaşmanın parçası olmak demek).

koşullar böyle olunca, kadınlar sevişecek değil, güvenecek erkek bulamıyorlar. ya da, kendilerini saklayarak, koruyarak ve açık vermemeye çalışarak insanca bir eylemi yaşamaya çalışıyorlar. aslında, bu bir dramdır. nevrotik bir durumdur.

kızların sevişecek erkek bulamaması, diye bir durum var mıdır yok mudur, ayrıca tartışılır. ama, sevişse de sevişmese de kadınlığını tam olarak yaşayamayan, kadınlığından vurulan ve kadınlığından utanması söylenen milyonlarca insan var. bu bir gerçek.

peki, bu milyonlarca insan, milyonlarca kadın, bu cendereye sığar mı? boyun eğerler mi?
  • yani adam diyor ki “kızlar ben sizi yerlere çala çala sikerim. ama kimseye söylemem.” bu net mi kızlar? bunu anladınız di mi?
  • dedi sözlügün sapigi. "sevisgen erkek geldi bagyaaaan" diye höyküren arkadasin profiline bi göz atin önce derim sevisecek erkek arayan bayan sözlük yazarlari.
  • "bunlar kendi gözlerimden çok"
    (bkz: elf gözlerin neler görüyor legolas)
hesabın var mı? giriş yap