şükela:  tümü | bugün
 • valla beyler iki ciddi ilişkisinde aldatılmış biri olarak , kendinizi bu tip şeyler düşünerek harap etmeyin . gidin beğendiğiniz bir kadın ile tanışın , muhabbet ilerlesin baktın gıcık olduğun hareketleri var efendi gibi anlatın durumu ayrılın . evlenecem , evimin kızı yapacam diye değmeyecek bir insan ile vakit kaybetmektense birden fazla kadın ile kendinizi ve isteklerinizide tanımış oluyorsunuz .

  şimdi bu sözlerim sonucu “vurkaç diyosun yani kankie kıps” diyenleriniz olabilir , cevaplayayım alakası yok . güvenilir intiba bırakan insanları kırmadan dökmeden tanımaktan bahsediyorum .
 • okuduğum bölümde hali hazırda öğrenci olan ve çok sonraları öğrendiğim kadarıyla vermediği 3-5 kişi kalmış bir adet orospumsu
 • boş kontejanı olan varsa değerlendirebileceğim durumdur*

  şaka bir yana kadın - erkek farketmiyor bir çok kişide aynı olduğunu düşünüyorum , fakat yanlış olan kısmı bana göre şu noktada başlıyor;

  yakın zaman diliminde henüz adı konmamış bir kaç kişi ile konuşuyorsa ve bir süre sonra birinde karar kılıp diğerlerine çizgiyi çekebiliyorsa bence burda yanlış yoktur.

  yanlış ise ;

  biriyle sevgili olmuşken başka erkek / kadın ile konuşuyorsa boştur. bırakın uzay boşluğunda boş boş dolansın. bırakın sizi kendine bile özsaygısı yoktur , türlü bahaneler ile ancak kendini avutur.
 • bir ara bu bendim. şu an herkes gitti kimse kalmadı flörtleştiğim ahagsjsja. şaka bir yana, benim konuştuğum/görüştüğüm kişilerin de yedeklerinde konuştukları/görüştükleri insanlar olduğunu bildiğim için bu çok önemli değildi benim için.

  bir tanesi özeldi o da kısa sürdü. o varken kimseyle görüşmedim ama erkek arkadaşlarımın dediğine göre aptallık etmişim :) o nedenle burada atıp tutmayın beyler. sizin verdiğiniz tavsiyeleri de biliyoruz, kaç tane kadını aynı anda idare ettiğinizi de biliyoruz. bunu yapan kadın olunca mı gözünüze batıyor?
 • çok çok doğrudur. zaten potansiyel orospudur onlar, siz daha yeni mi öğrendiniz? size yazık.

  ben gerçekleri çoktan gördüm, onları şeytan yönetiyor.
 • (bkz: götü yanıklık kokan başlıklar)

  kendinizi kandırmaktan vazgeçin.
  yapamadığınız için 3-4 kişiyle konuşmuyorsunuz. yapabilseniz siz de konuşursunuz.
  ya tipsizsiniz ya da asosyal, gerçekten kendinizi kandırmayın.
 • potansiyel orospu olmaları gereğincedir. sosyal medya döneminde iyice ayyuka çıktı, umarım tinder vesaire kullanan yozlaşmış gerizekalıların şikayeti değildir, bu düzeni siz yarattınız salak herifler, kadınların götünü siz kaldırdınız, tipinize sümük atsam yapışmaz amına koyim.

  3-4 fazla bile, 2+ erkekle seksleşen kadın orospudur. bunun dinle inançla rakıyla bilmem neyle ilgisi yok, siz normal bellemişsiniz sikik keşler, normal falan değil.

  umarım o kullandığınız eşleşme app'lerinde karşınıza anneniz çıkar, siz de yarrak görmüş gibi bi surat ifadesiyle bakakalırsınız, keşke sizi tır ezse ya.

  edit: başlık kadınların 3-4 erkekle aynı anda konuşuyor olması şeklindeydi, ikidir kızların yedekte birçok erkek tutması başlığına taşınıyor yazılanlar, beynine sıçtıklarım ya.

  taşşağına yazdığım entry'leri gerçek sanacak kadar espri özürlü bir gerizekalı da çok alınmış yazdıklarıma, canım benim, artık tamamen katıksız gerizekalılardan oluşuyor burası.
 • 3-4 mü? ahauahaha
  ben 5-10 taneyi zor idare ediyorum.:p
 • çok güzel kadınlar tanıdım (hem fiziki hem de duygusal olarak güzel) sadece benimle konuşan ve ilgilenen.

  çok çirkin kadınlar tanıdım, kendini bir halt sanan ve birçok erkekle konuşmaya çalışan.

  yani aslında burada önemli olan güzellik vs. değil, bazı şeyleri aşamamış olmak. bir kadın kendine yettiğini düşünüyor ama yalnız kalmak istemeyip bir yol arkadaşı arıyorsa o kadından zarar gelmez. fakat bir kadın kendine yetemiyor, sürekli onun kafasını oyalayacak kişiler arıyorsa, ondan uzak durulmalıdır işte.