• 3-4 çok iyimser bir rakam olmuş lakin şu cinsiyetçiliği geçiniz. bu işin kadını erkeği yok.
  • bir ara bu bendim. şu an herkes gitti kimse kalmadı flörtleştiğim ahagsjsja. şaka bir yana, benim konuştuğum/görüştüğüm kişilerin de yedeklerinde konuştukları/görüştükleri insanlar olduğunu bildiğim için bu çok önemli değildi benim için.

bir tanesi özeldi o da kısa sürdü. o varken kimseyle görüşmedim ama erkek arkadaşlarımın dediğine göre aptallık etmişim :) o nedenle burada atıp tutmayın beyler. sizin verdiğiniz tavsiyeleri de biliyoruz, kaç tane kadını aynı anda idare ettiğinizi de biliyoruz. bunu yapan kadın olunca mı gözünüze batıyor?
  • (bkz: götü yanıklık kokan başlıklar)

kendinizi kandırmaktan vazgeçin.
    yapamadığınız için 3-4 kişiyle konuşmuyorsunuz. yapabilseniz siz de konuşursunuz.
    ya tipsizsiniz ya da asosyal, gerçekten kendinizi kandırmayın.
  • 3-4 mü? ahauahaha
    ben 5-10 taneyi zor idare ediyorum.:p
  • çok güzel kadınlar tanıdım (hem fiziki hem de duygusal olarak güzel) sadece benimle konuşan ve ilgilenen.

çok çirkin kadınlar tanıdım, kendini bir halt sanan ve birçok erkekle konuşmaya çalışan.

yani aslında burada önemli olan güzellik vs. değil, bazı şeyleri aşamamış olmak. bir kadın kendine yettiğini düşünüyor ama yalnız kalmak istemeyip bir yol arkadaşı arıyorsa o kadından zarar gelmez. fakat bir kadın kendine yetemiyor, sürekli onun kafasını oyalayacak kişiler arıyorsa, ondan uzak durulmalıdır işte.
  • hepsini itham edemem ama kayda değer şekilde 3-5 erkekle konuştuklarına inandığım tesbit.

hep bir yedekte tutma çabası olması, kimden sıkılırsa diğerine gitme eğilimi var. tabi asıl sorun erkeklerde. çünkü bu kadar yalakalık yapar bu kadar vazgeçilmez hissettirirsen o kadın da 3-5 erkekle konuşur tabiki.

bu yüzden kimsenin bir yerlerini kaldırmayın ki herkes haddini bilsin.
  • son görülme ve çevrimiçi olduğunu gösteren sosyal medya ayarlarını kapalı tutarak büyük bir keyifle gerçekleştirdikleri alçak durum.
  • yaşadığım bir olay tarafından desteklenen tez. bir aile dostumuz bir kızı aşırı tavsiye etti. kız mimar ama daha matematik bilmiyor. kızın tipi de bana sevimli geldi. o fındık burnu, seyrek ama sempatik kaşları, dudakları, bembeyaz sıcacık elleri... dedim konuşalım. buluştuk tanıştık, sonra bir kaç kez daha buluştuk. buluşmalar da gayet güzel geçti. daha sonra bu bana durduk yere ters cevaplar falan vermeye başladı. çok saçma yerlerden çitil çıkarmaya falan başladı. ben de bunu bir daha aramadım. sonra hayatta olup olmadığımı merak etmiş olacak ki bir gün gizli numaradan arayıp dinledi. aradan bir kaç ay geçti. aile dostumuz bu kızın bir doktorla nişanlandığını haber verdi. hislerime ne kadar güvendiğimi bir kez daha hatırladım.
  • kadınlar doğaları gereği kendilerini garanti altına almayı isterler. ister arkadaşlık, ister evlilik olsun, kendilerini güvence altına alana kadar yedekleri de yanlarında bulundururlar, bağlantılarını koparmazlar. hatta ilişkilerinin ilk başında sizi bir tehdit unsuru olarak diğer yedekler ile kıyaslarlar, bunu da size hissettirirler. burada önemli olan size güvendikten ve inandıktan sonra sadece size ait olmalarıdır. şayet bundan sonra bile hala başkaları ile görüşmeye devam ediyor ise bu insafsızlıktır.

tanım : belli bir noktaya kadar kadının doğasına uygun harekettir.
  • sizin nasil kadinlarla takildiginizi bilmiyorum da benim hatun bi tek bende amk ezikleri bide. biri utanmadan mesaj atmıyorum demis ne ezik adamlarsiniz la ahahah
hesabın var mı? giriş yap