• net orospuluktur.

üniversitenin ilk yılında sınıftan hatunun tekine tutuldum, sarışın filan böyle tam barbie. neyse biz bunla konuştuk ettik falan işte 3-4 ay ben kendime x bir araba markası almak istediğimi falan söylemiştim klasik bir araba bana işte onun kumbarasını almış al bak bunda biriktir paraları falan ulan tabi eridim ben. neyse bu şehir dışına bir arkadaşını görmeye gideceğini söylemişti tabi bende yolculamaya gittim. meğer karı benle birlikte lavuğun tekiyle konuşuyormuş, ona gidiyormuş. bir de böyle karıların ağzı pis laf yapar, ondan mütevellit böyleler zaten hak görüyorlar kendilerine.

not: kadınlar istedikleri adamlarla konuşabilir ve onları deneyebilirler, ama aylarca sürdürüp insanların hayatını sikmek orospuluktur.
  • doğrudur (bkz: arz talep ilişkisi)

kimin ne halt yediğini iyi biliyoruz kızlar istediğiniz kadar savunun hemcinslerinizi ve kendinizi. hatta topu karşıdakine atın. ortam kaşarı erkekleri de biliyoruz, çoğunuzun hayallerini (ki ilginç bir şekilde trajikomik, leş ve bayağı hayallerdir bunlar) yaşamak için onlarla birlikte olmak istediğini de biliyoruz ama aynı zamanda egonuzu tatmin etmek için sizi gerçekten seven erkeklere ihtiyacınız olduğunu da biliyoruz.

heyhat bari bu düzgün, temiz adamların yakasını bırakın da biraz nefes alsınlar. belki zaman sizin için önemli olmayabilir ama onlar için önemli. evrim sizi yakışıklı, sosyal statüsü yüksek, paralı birileriyle birlikte olmaya itebilir eğer böyle bir mantıkla ilişkiden ilişkiye atlıyorsanız bırakın da düzgün insanlar düzgün insanlarla birlikte olsun. yani onlara umut vermeyin açıkça ve mertçe istemediğinizi belirtin, peşinizden koşmaya devam ediyorsa o zaman suç sizden gitsin.

vesselam siz bad boyları yakalayın, kalanlar yalnızlıktan gocunmaz çünkü kaliteli bir ilişki ister. siz ise sırf yalnızlıktan gocunduğunuz ve zaman zaman bir erkeğin karşılıksız sevgisine de aç olduğunuz için arz talepteki yerinizin avantajını kullanıp temiz ruhları istismar ediyorsunuz, etmeyin.

her cins için canı gönülden söylüyorum; allah, arayana akıllısını, erdemli ve edepli olanını nasip etsin. gerisi fasa fiso.
  • bilinen en büyük yanlıştır.

erkekler kendilerini yedekletirler.
    adama hoşlandığım biri var dediğin anda cevap şu olur. olsun. bu olsun şu anlama gelir. popona tekme yediğin zaman ben buradayım. teselli ederim. dağılmış kalbini onarırım, seni mutlu ederim. böyle yazınca da hoş bir erkek gibi göründü gözüme.
    aklım çelindi.
  • yukarıdaki entry bir kızın nasıl yedekte erkek tuttuğunu kanıtlar niteliktedir. başta sunduğu fikri yazının kendi içerisinde çelişmekte böylelikle bilinen en büyük yanlış olmaktan çıkmaktadır.*
    kadın tarafın açık ve net bir şekilde sevgilim var veya hoşlandığım başka biri var demesine rağmen kendini "yedekleten" erkekler sıkıntılı kişilerdir ve onları hoş bulabilip, yedekleme yoluna gidenlerde onlardan daha az sıkıntılı değillerdir. sonuçta bizden uzak tencere kapak. hayırlı olsundur, mutluluklar dilerizdir.
  • doğrusunun;kızların yedekte birçok meriç tutması olması gereken tespit.

her dişinin, elbet bir esas oğlanı vardır. o değilseniz hatuna yol verin zaten. meriçlik yapmayın! bu sayede yedek kulübesinde sıra beklemek durumunda kalmazsınız.

şunu da unutmayın; golü attıktan sonra başka takıma transfer olun! *
  • kendisine saygısı olmayan insanların yaptığı davranış..
    sürekli güven önemli, saygı önemli deyip birden fazla erkekle konuşup hangisi daha uygunsa onla takılıp yaaa bunun mesleği şuymuş, yaaaa bunun şusu var, yaaaa bu bilmem ne..
    ezikliğin daniskasıdır.. bol bol yapın..
    birisinin duygularıyla oynayıp mutlu olabileceğinizi düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz.
  • foyaları sevgililer gününde ortaya çıkar. paylaştıklarıyla, aldığı çiçeklerle...
  • kadınlar erkek gibi değildir. garanticidir. başka bir dalı tutmadan diğer dalı bırakmazlar. bugün artık istemiyorum diyen kadın bilin ki çoktan diğer dala iki eliyle yapışmıştır.
  • kendine yazanlara mesafe koymuyor, rehberinden yada sosyal medyasından silmiyor, ancak ısrarlar sonucunda silebiliyorsa bilin ki ilk ayrılıkta bunlardan en az biriyle görüşecek kızdır.
  • (bkz: nash dengesi)
hesabın var mı? giriş yap