şükela:  tümü | bugün
  • meme,popo ya da erotizmden faydalanılarak erkekleri etkileme durumu.
    bunun başarı olarak görülmesini hayretle karşılıyorum. birinde olan şey herkeste var. gömleğin üst değmesinden iki tane açıp erkekle iletişime geçip onu etkilemek net bir şekilde hiledir. okey oynarken taş çalıp kazanan arkadaş gibi. işler genelde bu şekilde yürüyor. fakat olayı şu açıdan ele alırsak kızların zekası ile tozu dumana katıp gayet karizmatik bir şekilde karşısındakini tav edecek bir durum söz konusu olmuyor. çünkü ya zeki değiller ya da etkilemeyi zeka değilde erotizmle becermek istiyorlar.
    ben bakış açısıyla kelimeleriyle sorunlara farklı çözüm önerileri ve yaşam tarzıyla farklı olan kızları daha çok seviyorum.

edit: bazıları zeki kızlar sana pas vermediği için olabilir mi? şeklinde zeki kızlar sadece zeki erkeklerle takılır beyanında bulunmuşlar. şu konuya bir açıklık getirelim. çok zeki sevgililerim de oldu tam tersi çok güzel sevgililerim de oldu. yani ben iki kutbu da gördüğüm için sizin tezinizi bu kanıtla çürütüyorum.
    demek istediğim tam anlaşılmadı heralde. ben diyorum ki kızların etkileme yöntemi meme,popo ve erotizmdir. zekası ile karşısındakini etkileyen çok küçük bir azınlık kesim vardır. kızın zeka düzeyi farketmiyor. boğaziçi mezunu türkiye 30.su bir kız arkadaşım hoşlandığı erkeği etkilemek için özellikle dekolte giydiğini bana bizzat itiraf etti. ee zeki değil mi bu? gayet belli. buradaki sorun yaklaşım tarzının karakter ve zeka olması gerekirken görünüş ile olması.
  • "basit kadın; güzel olmayı zeki olmaya tercih eder. çünkü basit erkekte zekayı anlayacak kafa değil, güzelliği görecek göz vardır" demiş çehov.

arz-talep meselesi der geçerim, basit erkeklerin çoğalması ile zeki kadınlar yerlerini yavaş yavaş basit kadınlara bırakmıştır..

"meme, popo, erotizm" üçlüsü ile nirvanaya çıkmak isteyen kadın şüphesiz güzel bir sanat eseri olabilir, bakmaya doyulmaz bir güzellik ifa edebilir.
    fakat bazıları vardır ki görmeden ve dokunmadan senin kafana sahip olduğu güzelliği nakşedecek özelliklere sahiptir.
    şüphesiz ki bu ikisi arasındaki fark, anlayan adam için büyük nimettir.
  • kim söylüyorsa yalan söylüyor. idare ederim deyip yaklaştığım ne kadar güzel ama çok da zeki olmayan kız varsa bana kucağımda bomba varmış gibi hissettirdi. bir gün patlayacak ama ne zaman bilemiyorsun. olabilecek en varoş kavgaları ve 10 sene önce aşılan tripleri tekrar yaşayıp görmek hatta üzerine derinlemesine konuşacak tek bir konu bulamamak insanı yoruyor.
  • zeki kadınların pas vermediği loserlarin iddia ettiği durum
  • yeterince zeki kızlara rastlamamış olan bir burak hezeyanı. kaldı ki sen onların "meme, pop veya erotizminden" *etkileniyor da olabilirsin.
  • --- spoiler ---

ben bakış açısıyla kelimeleriyle sorunlara farklı çözüm önerileri ve yaşam tarzıyla farklı olan kızları daha çok seviyorum
    --- spoiler ---

(bkz: lassie bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
  • seni etkilemek istememis olabilirler mi?
  • ahahahaha.
  • göte bir tayt geçirip piyasaya çıkmak varken, kim ne diye olmayan zekası ile karşı cinsi etkilemeye çalışsın.

edüt: imla