şükela:  tümü | bugün
212 entry daha
  • sadece* zekasıyla etkileyemez evet. herkesin bi eşik değeri var hem güzellik hem de zeka açısından ama kendi adıma konuşursam o eşiğin üstüne çıkıldığında zeka daha çok ağır basıyor. sapyoseksüel kavramı da bu anlamı ifade etmeli yoksa bi anlam ifade etmemiş oluyor.
  • olsa da etkilese diyeceğim ama o kadar umudum yok ki.
  • zeka ile güzellik aynı bedende buluşmuyor he.
  • ekşi sözlük gibi anonimliğin ön planda olduğu platformlarda konuşulan kişinin önce fiziğini değil fikirlerini görüyoruz. bu yüzden, kızlar bu iddiayı rahatlıkla çürütebilirsiniz! (bkz: nude atan yazarlar veritabanı) hariç swh
  • kişinin, karşı tarafın zekasından etkilenebilmesi için bu durumu algılayacak zeka düzeyinde olması gerekir. üzücü taraf erkeğin bunu algılayamadan ataerkil bakış açısıyla böyle bir cümle kurabilmesidir. kısacası küfür olacak ama akıl akıl gel ... takıl
  • agziniza bile sicarlar.

kendinize gelemezsiniz 5 sene.
  • sanki erkekler sadece* zekâsıyla etkileyebiliyormuş gibi.
    t: cinsiyetten bağımsız düşünülebilecek fikir.
  • zekadan ancak zeki biri etkilenir çünkü.
  • vallahi yalan! hoşlandığım tek kız çok zekiydi. şimdi de çok yakın olduğum ve sevdiğim bir kız zeki ve beni zekasıyla etkiledi.

ha ikisi de güzel kızlar, hele ilki genelin beğenisine göre belki biraz güzel sayılabilecekken bana göre çok güzeldi, ancak ikisinden de çok daha güzel kız arkadaşlarım da oldu ve hiçbirinden hoşlanmadım.

edit: zekadan etkilenmeyen erkek kendisi de pek zeki değildir.

(bkz: assortative mating)
  • valla zeki olanı denk gelsin diye bekliyorum, kendi adıma. başkalarını bilmem.

bir de şu var: zeki kadını siz seçmezsiniz o sizi ölçer biçer kararını ona göre verir. amacımızın da kendi görünüşünün dr farkındadır. haliyle etkiler erkeği
175 entry daha