şükela:  tümü | bugün
  • bole insanlara kisaca yavsak denir.
  • kizlardan en cok prim alan erkek grubu.
  • yavsaklik *ugruna kendini kullandirmayi kabullenmis erkek tipi de denebilir. lakin yavsaklik samimiyetsizlik gerektirir. en cabuk goze carpan sey de herhalde karsinizdakinin samimiyetidir.
  • kızlarla haşır neşir olmanın bi bok olduğunu sanan erkek modelidir..
  • diğer erkek tipleri tarafından yavşak, dallama, ibne, yalaka, göt diye çağırılan erkek tipidir. gerçekten öyle olanları da vardır, diğerleri tarafından bir nebze olsun anlaşılamayanları da. lakin ne olursa olsun sevgili gözünde yavşaktır, o kadardır.
  • bu tipler hic bir zaman -olum kizlari gorunce hemen dibin dusuyor.. suclamasini kabul etmezler cevaplari hep -lan ben hep böyleyim olum sen anlamiyorsun, dedikleri halde yanlarinda akillarina gelen her türlü sebekligi yapmaktan geri kalmayip baska bir erkek ortamindada kizlari karizmatik olma bokuna asagilamaktan vazgecemezler...
  • - yatmak amaciyla asagilik bir sekilde butun hatunlara cici yanasan erkekler , genelde sarhos olduktan sonra ' hayatim bunca yildir arkadasiz ama ben sana cakmak istiyorum , hastayim o kalcalara '
    - sahsen rahat ve kendine guvenir olduklari icin baskalarinin ne dedigini dusunmeyen ve kadinlarla konusulabilecegini de dusunen erkekler, biri ile cikmaya basladiklari anda dislanirlar ve de kadinlarin davranislari degisir , hepsi nedense elde etme yarisina girer. sonuc: o kadin grubu birbirinin dusmani olarak dagilir
    - kizlara yaklasamayip uzaktan ' su hatun senin su hatun benim olsun , aha bak geciyo ' modundaki amele antisosyal herifler tarafindan 'ibne , pust , yavsak' diye nitelenen erkekler, bu ameleler tarafindan genelde uyarilirlar, adamlar super amele ise ; ya dayak yerler , ya da okkali bir dayak atarlar. olaylar tatliya baglanir.
  • bir ihtimal ev ortamında yüksek iktidar sahibi bir dişi tarafından ezilmiş olan erkek.
  • cogu hatunlari goturme krizi icinde bu tribe girerken, mutlu bir azinlik vardir, arkadas-dost olmak icin pipi aramazlar, her gordukleri di$iyi potansiyel seks partneri(veya seks objesi) gormezler. erkekler bunlara gay, kadinlarsa arkadas der. oysa ki etrafindakilerin ne dedigini fazla sklemedikleri de ortadadir.
  • bu kategoriye giren insanların bir kısmı*, götürmek istedikleri fakat götüremedikleri kızların kankası olup, ilerideki dönemlerde çeşitli sebeplerden* dolayı garip paranoyak hareketlerde bulunduğu, bunun sonucunda hem dost olmaya çalıştığı kızı, hem de kızın arkadaşlarını sattığı gerekçesiyle tüm kişilerle bağlantılarını kestiği, sonucunda bunalıma girdiği görülmüştür.