şükela:  tümü | bugün
  • gereksiz bi olay. o olmasaydı ilk sex kızlar için daha kolay ve eğlenceli olabilirdi. ayrıca bazı insannarın bu memenetsiz zarı korumak için niye kastığını merak ediyorum..
  • regl olana kadar vajinayı koruduğu doğrudur.regl olmak hijyen koruma görevini üstlendiğine göre artık bi anlamı kalmaz.çeşitli türleri vardır:esnek olanı,geride yer alanı,yarım ay ve tam ay şeklinde olabilenleri...tam ay şeklinde olanından siz istesenizde kurtulmak zor olabilir.
  • baya dert açabilir insanın başına ama gereksiz ve sucks
  • ugruna cinayeler işlenen,evlenene kadar bakire kalma geyigini başımıza saran, normalde tek yükümlülügü regle kadar hijyen saglamak olan zar.(dilinizle üst dudagınızın arkasını yoklayın hani bi zar vardır orda.nah o kadarcık bişiymiş)
  • "saglam" olarak bulundurmayan ki$i ile asla evlenilmemesi gereken, inceliginden cok buyuk "tuyo"lari olan, epitel doku. uzerine cok dusundugum, tum kapilarin ciktigi konsept. olmazsa olmazlardan bir olgu. tartisma ortamlarinin "ate$li" degi$keni, yurdumun artik uzulerek astigini gordugum tabu.
  • fake olanları,yırtıldıktyan sonra dikilenleri ,istesek de yırtılmayan,en ufak ters bi harekette kendiliğinden yırtılabilenleri varken,namus adına hiçbişey ifade edemiycek olan oluşum.
  • nam-i diger hersey.
    ornek cumle:
    herseyimi kaybettim.
  • kaçınılmaz olarak namus insanın bacakları arasında değildir geyiğine yol açan, gereksiz yapı.
  • ozel bi sey olgunu dusunen kisi ozel birini buldugunda onunla vedalasabilir.
    siradan bi sey oldugunu dusunen kisi hemen vedalasir, dikkat etmezse motor olur.
    onunla vedalasirken coook dikkatli olmak gerek. yillar sonra karsiniza ozel biri ciktiginda, "ke$ke saklasaydim her$ey cok daha ozel olurdu" demenin de bi manasi yoktur.