• bu baskıyı yaratan da erkektir. konuyu açıp burada konuşan da. bir cins daha ne kadar küçülebilir. bilemiyorum.
  • kendisi her haltı karıştırıp sonra evleneceği zaman kadından bekaret bekleyen türk erkeklerine müstahak olan kızdır.
  • bu ülkenin zihniyetinin hak ettiği kızdır. siz kalkıp kız mı kadın mı diye tartışırsanız ve bu sizin kadında aradığınız önceliğiniz olursa kız da mecbur gider diktirir.

cinsel ilişki olmadan sevgililik olmaz diyen adamdan ayrılan kız cinsel ilişkiye girmemiş kadın bekleyen erkeğe düşüyor. eski sevgilisinden yana ağzı yanan evlilik hayalleri kuran kızlar bu sefer bu erkeklerin kendileri ile ciddi düşündüklerini, bu adamla evlenemezlerse kimseyle evlemeyeceklerini iddia edip çözüm derdine düşüyorlar. işte tüm bu sahtekarlıkların sorunlusu toplumdur. ne kadına kızabilir eleştirebiliriz ne de ona bunu zorlaya erkeğe. sadece ve sadece zihniyeti eleştirme hakkımız var
  • karakter fukarası kadındır. onu karakter fukarası yapan şey; daha önce biri ya da birileriyle sevişmiş olması değil yalan ve dolanla, olmadığı biri rolüne bürünmeye çalışmasıdır.

daha önce de dile getirmiştim. çin'den 15-20 liraya suni kızlık zarı temin edilebilen bir dönemde, bir kadının vajinal temas haricinde hertürlü muameleyi görebildiği bir devirde, namusu bacak arasından tespit etmek mantık işi değil. bu yolda erkeğin tercihi tamamen kadının karakteri üzerinde yoğunlaşmalı, güvenilebilir ve dürüst bir kadın arayışında olmalı. yoksa daha önce yapmış, yapmamış kadın istemediği sürece anlaman imkansız. sen, senden sonrası için güvenebilir misin ona bakmalısın.

tabi bu kızlık zarı diktirmeyi masum hale getirmez. bu kızlarımıza giydirmeye devam. nedir olay? bekaret isteyen ve bekleyen erkeklere sövüp, itin götüne sokup çıkardıktan sonra kalkıp da bekaret sahibi olarak birini elde etmeye çalışmak çok ciddi bir çelişkidir. bunu yapan insan erkeği aldatıyordur bundan sonra da aldatır.

şahsen geçmişinde bir şey yaşamış ve bunu dürüstçe benimle paylaşmış kadın, bana kendini itelemeye çalışan kadından çok daha asil ve de sevilmeye layık gelir.

sözlüğe gel 'istediğim gibi sevişirim' de, özgür kız ayaklarında takıl; sonra mesele evliliğe gelince zarı diktir 'efendim bu baskıyı erkek oluşturuyor' de.

yok öyle yağma. delikanlı ol önce bi kendinle çelişme. benim derdim senin bacak aranla değil, beynindeki sahtekarlığa, kandırma güdüsüyle, dürüst olmayışınla.. kısaca ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol. yoksa bacak arandaki zar seni dürüst ve karakterli bir insan yapmaya yetmez!

edit: ayrıca şuraya yazacağımız iki destek girisi ile bir hatun düşürebilir miyiz acaba umudu ile 'türkiye'de yaşıyordur, baskı altındadır, yapar tabi hakkıdır' şeklinde tepki veren karakter fukarası hemcinslerimin de olmayan karakterlerine takayım ben. iki dk. delikanlı olun olm.
  • bekarken herkesle birlikte olan, sonra bakire kız arayan erkeklerle evlenmesini dilediğim kadın. en son kadının suçlu olduğu durum.
  • sayfalarca yazılıp çizildiği üzere hayatını paylaşacağı adama karşı yaptığı büyük saygısızlık, sahtekarlık, şeref yoksunluğudur. adamın kızdan böyle bir beklentisi olması ayrıca saygısızlıktır.
    lakin büyük resme bakınca, zar diktirme operasyonu çok iyi. dileğim o ki daha da gelişsin, ucuzlasın, yaygınlaşsın, herkes tarafından erişilebilir bir şey olsun. bekaret de fake edilmesi bu kadar kolaylaşınca önemini yitirir herkes doyasıya sevişir rahatlar.
  • tıp okusaydım sırf bu işi yapardım hemi de hayrına bedavaya dikidikiverirdim.

inancıma göre yanlış evet. yalnız bu inanç sadece kadınlara inmedi, öyle bir sorun var ortada beyler. inancına göre yaşayan kişi zaten zinanın her türünden uzak durur.

he. şimdi burda bakir erkek arayan kız başlığına "yok öyle bişi, çok arar o böhehehhe erkeg adam 22 oldu mu milli olur" diye yardırıp buraya gelip "gızlar niye bizi kandiriyüller hemi de günah :(" diyonuz ya... adını bildiğim ve bilmediğim cinsi organımının tüm parçalarıyla gülüyorum.

türk müslümanı aka yaz geldi mi hassas olduğundan oruç tutamayan sözde cumacı özde beynamaz ergegimize müstehak olandır. mucks.

edit: gerçi bu kızlar onlara da layık değiller. ortada tek taraflı bir çaba var. o paraya öküz alırsın abla dicem de zaten onla da öküz almış oluyon. sen bilin abla.
  • "toplum böyle, ya ne olacadı" diye kendisine destek çıkanlar da en az onun kadar kezban ve kamildir. net.
    millet olarak hastalığımızdır zaten, bir halt yersek illa ki bir sorumlu buluruz. "ama erkekler öyle istemese kızlar da öyle yapmaaaz" diyorsun ya arkadaşım, işte o yakındığın toplum yapısına sen de bir taş koymuş oluyorsun. savunmayın şu insanları, mazlumlaştırmayın. şimdi bekaret yüzünden öldürülen kızlardan bahsedip ajitasyonun dibine vuranlar olacak, baştan ifade edelim bu biçki dikiş işlerine girenler o kızlar olmuyor genelde. o kadar ataerkil baskı altında ve dar bir çevrede yetişmiş bir kız seks yapacak, sonra doktor bulup da zar diktirecek, teey! o kadar manevra alanı olsa töre cinayetinden de kaçar, rahat ol. bu naneleri yiyen kızların profili aşağı yukarı bellidir, o veya bu şekilde belli bir sosyal seviyeye ulaşmış ama kafayı hala bir tık öteye alamamış hanım kızlar bunlar. sen istediğinle sevişecek mecra bulacaksın, sonra gidip illegal olan bir şey için araştırıp edip doktor bulacaksın, sonra da "toplum beni anlamii" diye kendini aklayacaksın, güzel iş valla.
    peki bu kızlar ne yapsınlar? şu kafayı bi değiştirsinler. zar manyağı adamdan bir cacık olmayacağını bi anlasınlar. belli bir yaşa gelmiş bir kadının daha önce sevişmemiş olmasını uman bir adamın gerizekalının en önde bayrak taşıyanı olduğunun farkına bi varsınlar. en önemlisi, insan olsunlar, kendilerini bu kadar aşağılamasınlar.
  • bakire olmadığını açık açık itiraf eden kız modeli başımın üstündedir. değerlidir. dürüsttür.

ama bu yalancının yatacak yeri yoktur. arkanızdan her türlü işi çevirme potansiyeli vardır.

düşman başına...
  • işin özeti: erkeklerin illa bâkire değil dürüst kadın aradığını anlaması gereken kadındır.
hesabın var mı? giriş yap