şükela:  tümü | bugün
  • biricik cumhurbaşkanımızın, ana muhalefet liderinin "şeytanla iş birliği yapabilmesi" ihtimali olduğunu gösterip bizleri bilgilendirmesi olayı.

    "şayet terör örgütleri ile bir aradalarsa bunun hesabını verecekler. şeytanla bile iş birliği yapsalar bunun cezasını ödeyecekler. ne zaman ki 'ne münasebet türkiye'de herkes develtin güvenliği altındadır' derse hak ettiği saygıyı görecek. rabiayı öğrenmesini öneriyorum. bu işaret bir terör örgütünü işareti diyor vah zavallı. tek millet derken 80 milyon biz tek milletiz. tek bayrak bizim bayrağımız belli. üç tek vatan 7800 kilometre kare ile tek vatan. bu topraklara kim saldıracak olursa bedelini anında ödeyecek."
  • kandırıldık dese olmuyor mu?
  • tek muhalefet chp kaldığı ve gerek referandum dönemini gerekse sonrasını çok iyi yönettiği için şu anda tayyibin kılıçdaroğluna neler diyebileceğini tahmin bile edemiyorum.

    başkanlık hırsıyla muhalefet liderine söylemediğini bırakmayacak bu adam. akp seçmeni iktidarın halep olaylarını, yılbaşı kutlamalarını vs. ajite ettiklerinde ülkenin nelere maruz kaldığını iyi hatırlamalıdır. akp içinde kendini kontrol edemeyen fanatik bir kitle var ve bunlar tayyibin bu laflarıyla kolayca gaza gelip hertürlü şeyi yapabilir.

    tayyip söylediklerinde ılımlı olsun diyeceğim de öyle bir ihtimal yok. burada iş akpye oy veren seçmenin sağduyusuna kalıyor.