şükela:  tümü | bugün
  • çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığına sunduğum öneri.

bence kkb hayatın her alanına girmeli. eğitim eğitim diyoruz, şart diyoruz, sonra unutuyoruz. eğitim alamamış insanların da sorumluluk bilincini gösterebilen en güzel skor olan kkb, hem kişilerin eğitimlerini hem gelirlerini hem de davranışlarını, ödeme ve sorumluluk bilinçlerini analiz eden bir skorlama sistemi.

adam daha 2000 tl'lik bir kredi bile almaya layık görülmemişken bir de bu tipin çocuk doğurmasını beklemek ve ona bakacağını ummak cahillik. tüm cahilleri öldüremiyorsak onları bir şekilde kontrol etmemiz lazım.

kkb'si 1300 olmayan adama kolay kolay kredi vermiyorken bankalar, demek ki 1300 ve üzeri kkb'liler sevişebilir, hatta çocuk yapabilir.

1550 üzeri kkb'liler isterlerse 3 çocuk bile yapsınlar nazarımca sıkıntı yok.

kkb'si 1700 ve üzeri herkesin dost tutması serbestleştirilsin. buzlu badem kredisi de benden.

1001-1299 kkb'liler sevişebilsin ama çocuk yapmaları bakanlığın iznine tabi olsun. zaten ne bok olduğu belli değil adamın, bir de çocuk yapıp ortaya atmasın ibişler.

1000 ve altı kkb'lilerin sevişmesi bakanlığa bağlı olsun. bekaret kemeri takılsın hepsine. oh olsun totoşlara.

kkb'si 500'ün altında olanlar hadım edilsin. çüklerini ciciklerini liğme liğme etsinler.

önemli bir detay da şu:
    sevişebilir ama çocuk yapamaz sınırında olan kkb'liler eğer çocuk yaptıysa devlet kürtaj imkanı sağlasın 1 seferlik. ama 2. sefer de olursa bu ibneler adam olmaz denilip direk iğdiş edilsin. çükünü daşşağını koparsınlar, kukularını ciciklerini pondiklesinler.
  • (bkz: kkb ne aq)
  • 1809 skorumla qızların eqlemesını beklıyorum. skorum saka degıl. swh.
  • (bkz: peki)

hakikaten kkb ne yahu?

kkb = kemal kılıçdaroğlu beğenisi

olmasın?
  • ''kulak burun boğazı düşük olanların sevişmesi yasaklansın'' diye okuyup mantıklı bulduğum başlık. -idi.
  • kredi kartı borcunun anca asgarisini ödeyebilenlere de mastürbasyon yasaklansın oldu olacak.

(bkz: kredi kayıt bürosu)
  • beynim yok butonu
  • kbb’si sıkıntılı olanlar da deep throat yapmasın diyerek artırdığım istek.