şükela:  tümü | bugün
  • edit: rte'ye bölüm sonu canavarı dediğim halde aktroll olmakla itham ediliyorum. sözlük hakikaten çomar dolu yahu. putlarina en ufak bi dokunuş istemiyorlar. elestiriye dahi tahammül yok.

biraz fazla bir beklentidir kanaatimce.

kılıçdaroğlu denen kişi loser, üst üste 7-8'i geçik seçim kaybetmiş birisi. ama muharrem inceyle girdiği kurultayda nerdeyse iki kat farkla ezip geçerek genel başkan oldu.

kılıçdaroğlu'nun ise performansi malum rte'ye karşı.

şimdi hangi öngörüyle ince'den bu kadar umutlanılıyor ben anlamıyorum. daha kılıçdaroğlu'nu yenemeyen adam bölüm sonu canavarını nasıl yenecek? birisi bunu bana izah edebilir mi? diyelim ki seçildi, ince serbest bir cb mi olacak yoksa chp'nin o makamdaki noteri mi ? kılıçdaroğlu'nun mevkisi ne olacak tam olarak? sonuçta aday gösteren kendisi. muharrem ince'nin adaylığını açıklarken (bkz: gel bakalım buraya) dediği de unutulmasın. bu adamın ince seçildikten sonra kenara çekileceğini düşünmek saflık olur.
  • y-chp'li delegeler ile halkın seçimini karıştıracak kadar mal olmak.
  • parti genel başkanı seçimlerinin nasıl yapıldığını bilmeyen bir cahilin tespitidir.
  • bu muhabbet yaklaşık 20 gün öncesinin filan muhabbeti.
    "trend değişti, lütfen aktüel bahaneler bulunuz." diyeceğim başlıktır.
  • başlık herşeyi anlatıyor.

8 defa yenilen kemali yenemeyen muharrem, rte yi yeneceğini sanıyor
  • 1989’da beyoglu belediye baskanligini kazanamayip, bir dönem sonra yani 1994‘de istanbul büyüksehir belediye baskani olan tayyip erdogani akillara getirmistir
  • bir diğer "merhaba ben akraba evliliğinden doğdum, internet bağlattım" başlığı daha.
    kardeşim, her şeyi bırak, o zaman bu korku niye? madem 3. ligin takımı ince, madem sen barça'sın, bu göt korkun niye? hadi naş.
  • bu şuna benziyor. galatasaray leeds united’ı yendi. leeds manchester united’ı yendi. o zaman galatasaray manchaester united’ı her halükarda yener.

çomar dünyası işte aq. beynine verdiklerim(;
  • izmir büyükşehir belediye başkanlığı seçimini ezici bir şekilde kaybedip daha sonra başbakan olan binali yıldırım’ı akıllara getirmiştir.