şükela:  tümü | bugün
  • müşteri hizmetleri tarafından ilan verme isteğim nedeniyle arandım. gayet güzel bir konuşma geçti. itemleri onlara doğrudan satabiliyoruz klasgame adı altında steam hesapları var baya geniş envanterleri de var.
    tek sorun verdikleri fiyat düşük. kendim bireysel ilan koyup satsam 400 tl daha karda olabiliyorum. steam fiyatı 1800 tl olan bir bıçak örneğin diğer sitelerde 1400 tl civarı onların alış fiyatı 970.
  • yaptığım araştırmaya göre piyasası içinde oyun içi ürünleri en ucuz fiyattan satan en kullanışlı ve mükemmel oyun sitesi. mükemmel olmasının bir diğer nedeni ise bir çok platforma ait paket satışı da yapmaları kendilerini tercih etmemde etkili oldu.

ayrıca canlı destekleri üzerinden bağlanıp güvenlik konusunda bilgi istediğimde bu konudaki hassasiyetlerini bana açıklayıcı şekilde anlattıkları için aklımda hiçbir şüphe olmadan ilanlarımı buradan verip ücretlerini kolaylıkla banka hesabıma çekebiliyorum. söylemeden de geçmeyeyim alınan ve satılan ürünlerin teslimatı konusundaki hızları ise gayet memnun edici.