• washington state üniversitesi çıkışlı '90 doğumlu basketbol oyuncusu. medyaya verdiği röportajlar ve üniversite kariyerinin son maçı öncesi aldığı marihuana cezasıyla arıza bir görüntü çiziyor ama nba ekipleri saha içinde gördüklerinden memnun kalmış olacaklar ki 2011 nba draft'ında ilk turda seçilmesi bekleniyor. tabi bu yılki iki numara pozisyonunda oynayan yetenekli oyuncu eksikliği de bunun bir başka nedeni olabilir elbet.
  • 2011 nba draftı'nda golden state warriors tarafından 11. sıradan seçilmiştir.
  • eski nba draft 1 numaralarindan mychal thompson'in ogludur kendisi.
  • mark jackson'in hakkinda "big-time talent" dedigi ve de ilk beste yer verecegini soyledigi oyuncu. monta ellis yolcu demek gibi gorunuyor.
  • (bkz: #26895671)
  • monta ellis takasla gönderildiğinden beri, golden state warriors formasıyla çıktığı 5 maçta 21.2 sayı ortalaması tutturmuş olan genç yetenek. ayrıca oynadığı son 10 maçın tamamında çift haneli skor üretti.
  • biraz önceki maçta en kritik yerde 4de0 faul atarak golden state'in maçı kaybetmesine neden olmuş stres altında altına kaçıran balon basketbolcu.
  • son 4 macinda 47'de 11 gibi rezil bir oranla oynuyor. uc sayi ise 20'de 3. aslinda bu rezil yuzdeler son maclarla sinirli degil, sezon basindan beri boyle. ben bu sene bu adama cok guveniyordum, ozellikle gecen sezonun sonlarina dogru yaptigi cikistan sonra bu sezon ustune koyup iyi yerlere gelmesini bekliyordum. kifsmet.
  • ömrü hayatımda bu kadar default tipli bir insan görmedim. adını soyadını bilmesem, yakından takip etmesem, bana kendisini merhaba ben default, default player diye tanıtsa yemin ediyorum yerdim.
  • 78 draftında portland trailblazers tarafından birinci tur birinci sıradan seçilen mychal thompson'un oğlu. babası gibi pivot değil ama en az onun kadar iyi bir kariyer yapacağa benzer. zira, golden state warriors'ın 2012-13 sezonunda tarihinin en iyi başlangıcını yapmasını sağlayan üç kilit oyuncudan * * biri konumunda. bahamalar kökenlidir.
hesabın var mı? giriş yap