şükela:  tümü | bugün
  • klein'ın tepebaşı'nda haziran ayında açılan yazlık mekanı.

haftasonu ilk ziyaretimi gerçekleştirdim ve hiç sevmedim, nerde harbiye klein nerede bu garip teras.

birincisi mekan oldukça ufak, barlar garip konumlanmış. gece olduğundan mıdır nedir klein'ın kendine has dekoru sanki yok gibi.

6 kat merdiven çıktık, değdi mi? değmedi.
  • küçük bahçe
  • bir daha çıkar mıyım o merdivenleri dedirten mekan.
  • güzel müzik çalan keyifli bir mekan. istanbul'da yazın açık mekan kalmayınca gidiliyor, yoksa öyle çok süper değil.
  • kapıdaki güvenliği (uzun boylu,esmer) acil değişmesi gereken mekan. adam kimseyi içeri almadı arkadaş. kıyafet, mekan dolu vs bahanelerle kız kıza gelenleri bile almadı içeri. elbise giyenide almadı tshirt giyenide. ama mahalleden tanıdıkları olan kafa tokuşturduğu beyaz, dar gömlekli barzo arkadaşlarının hepsini doldurdu içeriye. adamlar 2şer 3erli erkek gruplarıyla girdiler içeri şaka gibi. yanlarında kadın bile yoktu. ben de sigaramı yaktım izledim uzaktan rezilliği. bu manzaradan sonra sen alsanda ben içeri girmem, o tiplerle aynı mekanda olmam diye söylenip terk ettik orayı. millet delirdi gerçekten adamın içeri almama bahanelerine. bu kafada olan mekana aslan gideceğimi sanmıyorum bir daha.
  • merdivenleri can yakan, müzikleri biraz kafa yapan haşhaşi mekanı.

not: içinden bildiriyorum.
  • taksim'e yakışmayan, paçozluğu kapıda başlayan bir klüp daha. gitmeyin.
  • zilli pera'nın yanında bulunan bir gece kulübü. güvenlikleri gereksiz egolu, içerisi ana baba günü. muhtemel manzarası güzel, muhtemel diyorum çünkü perde ile kapatmışlar.

gözleri güzel olan bir kadının güneş gözlüğü takması gibi, saçma.
  • bu sene sezonu kapatmasina birkac gun kala tesadufen gitmek suretiyle tanistigim keyifli mekan.