şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • var böyle bir örgüt. sıcaktan yapış yapış terleseniz bile klimayı açtırmazlar. neymiş çarpıyormuş. genelde 35 yaş üstü insanlar bu örgüte dahil olurlar. adamı hayattan soğuturlar.
  • haklılardır. günahtır bir kere. allah isteseydi, havayı serin yapardı.
  • allah istemeseydi klima icat edilmezdi. klimaya karşı olmak demek....
    (töbe töbe...)
  • klimanın tam karşısına sen geç otur, otur ki ebene aduket çekilmiş gibi hasta ol dediğim başlıktır.
  • yönetici kadrosu kadınlardan oluşmaktadır.
  • el kaide, ışid ve pkk'dan daha kalleş bir örgüttür. (bkz: halkı kin ve nefrete tahrik suçu)

n: klima çarpıyor diyeni allah çarpar akıllı olun ve siktirip gidin.
  • göte vantilatör sokarak protesto edilmeli vıcık vıcık sıcakta s!kmelidir.

üzerine bir şey almak yerine milleti terden öldüren aşağılık bir yaratıktır.
    geçtiğimiz gün, ofiste askılısıyla gezen beyin yoksununun klimayı kapattığını görüp, bunu neden yaptığını sorduğumuzda üşüyorum dedi! e üzerine bir şey al! ı ıhh olmaz! alamam!" cevabını verdi maduro oluyormuş, otobüs oluyormuş.
    neyse senin mına koyum ben amk sarısı dedim geçtim uğraşmıyorum artık bu mallarla.
  • "klima 18 derecede, 8 saat aralıksız çalıştırılmalıdır." terör örgütü ile kapışır.
  • bu terör örgütünün başı ve yönetim kurulu ağırlıklı olarak kadınlardır.

içerisi öyle sıcak ki klimayı 18'e köklemişim. ismail türüt gibi terliyorum. ama yok soğumuyor. amk bir yerden sıcak geliyor diyorum, bulamıyorum. sonra sıcaklığı takip ederek yerini buldum. hanımefendi kaloriferi açmış. bütün kibarlığı bir kenara bıraktım "e yuh artık ama" dedim. "üşüyorum" diyor. "üşüyorsan üstüne hırka giy. üşümenin çaresi var fakat benim burada boxer ile gezmem hoş olmaz değil mi"? demem ile bugün birlikte hırka getirmiş.

edit: kalorifer lafın gelişi. yok mu oğlum kadınların ayaklarının dibine koyduğu elektrikli ısıtıcı veya fan. hah o işte. bir şeyi de anlayın len.

edit2: bol bol mesaj geldi çoğunuz hak verdiniz ama bir de bana çemkirenler var. güzel kardeşim hiç çemkirme. sauna için boşuna spa merkezine gitme. giy şortunu gel keseni ben atarım.

edit3: ne linç ettiniz be. yok abartıyormuşum da, kadının ruh halini anlamam gerekiyormuş da regl olabilirmiş de. vay amına koyim be. bırakın yakamı allahsız feministler.
  • yemin ediyorum bunları vurmak geliyor içimden. halkı isyana teşvik, anayasayı değiştirmeye teşebbüs, devlet büyüklerine hakarete teşebbüse tahrik alenen ırza geçmeye teşebbüs (bkz: bekçiler kralı) bu suçlarda yargılanması lazım.

otobüste en çok bu tipler karşımıza çıkar. siz kısım kısım erirken bunlar inadına klimayı kapattırır. inadına sonuna kadar açmak lazım.