şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
424 entry daha
 • bunu savunanların hepsinin entryleri istediği olmayınca yere çömüp anıran çocuk seviyesinde fark ettiniz mi? paşam azıcık sıcaklayamazzz haşaaa, ne haddine dünyanın paşamı terletmek, tez o klima mümkün olan en düşük sıcaklıkta çalıştırılsın!!!!1!
  argümanları da bana çarpmıyor o halde siz bana uyuzluk olsun diye böyle yapıyorsunuz sığlığında. çünkü dünya bu paşamın çevresinde dönüyor,çok haklı.
  ha bu arada paşam dedim çünkü bu - dünya benim sikimin keyfine göre şekillensin uymayanlar ölsün- türü şımarıklık genelde "aman tanrım pipisi olan yüce bir varlık yarattık, ona bir tanrı gibi davranmalıyız" aileleriyle büyütülmüş erkeklerde oluyor.
  bak insanlar makul bir dille yazmışlar; dokunuyor, kötü oluyoruz, kullanılıyorsa da çarpmaması için şu şu şekillerde kullanılmalı diye, cevap: öööaaaggghgggghh kölömöööaöaaaaa sövmöyönlöööerrrrööö döövööörööömmm

  şımarık insanlara gerçekten katlanamıyorum...
 • her yaz birden sürü halinde ortaya çıkar sonbaharda daha sıcak ülkelere göç ederler. yaşam alanları plazalar ve devlet daireleridir. dişileri her nedense illa ev terliğine benzer terlik giyer alttan serinletmeli püfür etekle dolaşır, erkekleri biraz ılıktır. dişileri grup halinde dolaşır, az yaşlıları menapoz belirtileri eşliğinde bunlara karşı çıkma eğiliminde bulunsa da bir müddet sonra emekliliğe zorlanmak suretiyle bertaraf edilirler. asla terlemezler, asla bunalmazlar, kırk derecenin altında yaşam belirtileri gösteremezler.
 • çarpıyor işte amk. yalandan mı yapıyoruz.
 • üyesi olduğum örgüt. bugün kendi ofisimdeki klimanım fişini kesmek kaydıyla etkisiz hale getirerek örgütün adının duyulmasını sağlamak için ilk eylemi gerçekleştireceğim. gazam mübarek olsun.

  edit: örgüt üyeleri fav ile destek verirken örgütümüze karşı olan düşman kuvvetler sinsice eksileyerek eylemimi engelleyecebileceklerini sanıyorlar.
 • klimadan önce benim çarpacağım kişilerdir.

  ulan hava sıcaklığı güneşin yüzey sıcaklığına yaklaşmış, yanıyorum diyorum, adam “açma açma çarpar” diyor. ya bırak çarpsın, çarpılacaksam öyle çarpılayım. bir de bunların klima açtırıp, klima ağzını tavana döndüren tipleri var. yıldım artık ya...
 • klimadan önce sizin 2 tane çarpmanız ile yenik düşen terör örgütüdür. klima çarpıyorsa siktir git üzerine bir şey al. 35 derece sıcakta klimaya laf eden bu gereksizler kışın da 30 derece varsa opsiyon daha da yukarılara ayarlar klimanın sıcaklık ayarını hastalık yayarlar.

  iş hayatından dahi uzaklaştırılması gerekir bu tiplerin çünkü çalışanların genelinin performansının düşmesine sebep olurlar.
 • şu günlerde tamamen ortadan kaldırılması gereken örgüt.
 • eczanede kendimi geçtim ilaçlarımı bile bahane ederek zorla açık tutarak tepki gösterdiğim hadisedir. o klima açılacak baboş (bkz: o kedi buraya gelecek)
 • vitaminsiz, sivrisinek tipli adamları da içeren terör örgütüdür. amk çocuğu sırtıma geliyo diyo, içerisi 35 derece.
 • böyle bir inanç ve bağlılık adanmışlık ittihat ve terakki silahşörlerinde yoktu, klimanın sağlığa kesinlikle zararlı olduğuna gözleri kapalı inanmış bu grup her zaman her yerde klimaya karşıdır, o zaman uçaklara binenler plazalarda çalışanlar her gün çarpılmaz mı! deseniz gene en başa dönerler.
224 entry daha